Soutěže se zúčastnili olympionici Pavel Petřikov, Jaromír Ježek a juniorský mistr světa Lukáš Krpálek, kteří také vybojovali tituly ve své hmotnostní kategorii.

Z libereckých závodníků se nejlépe umístil Jaroslav Švec, který získal stříbrnou medaili v kategorii do 90 kg a Matěji Binhákovi. Binhak obhájil v kategorii do 60 kg loňský bronz. V ženách do 70 kg skončila Iveta Kordíková sedmá.

V klubech zvítězil Sokol Praha Vršovice, ziskem tří zlatých, tří stříbrných a čtyř bronzových medailí. Za ním zůstaly týmy USK Praha a PSK Hradec Králové. Judoclub Liberec se ziskem jedné stříbrné a jedné bronzové byl desátý. Nejvíce závodníků dodal USK Praha (22), Sokol Praha Vršovice (21) a JC Plzeň (17). Domácí Judoclub poslal do bojů jedenáct judistů.

Výsledky – muži do 60 kg: 1. Petřikov (Hradec Králové),.. 3. Matěj Binhak (JC Liberec), do 66 kg: 1. Dubský (USK Praha),.. 7. Tomáš Müller (JC Liberec), do 73 kg: 1. Ježek (Sokol Praha Vršovice), do 81 kg: 1. Mužík (Hradec Králové), do 90 kg: 1. Rak (MP Ostrava), 2. Jaroslav Švec (JC Liberec), do 100 kg: 1. Krpálek (USK Praha), nad 100 kg: 1. Kobza (USK Praha).

Ženy – do 48 kg: 1. Šediváková (Praha Vršovice), do 52 kg: 1. Chytrá (JC Štola Praha), do 57 kg: 1. Koubková (JK Jablonec n. N.), do 63 kg: 1. Krejčová (Praha Vršovice), do 70 kg: 1. Pokorná (Hradec Králové), .. 7. Iveta Kordíková (JC Liberec), do 78 kg: 1. Eiglová (Hradec Králové), nad 78 kg: 1. Pröllová (SKP Ostrava). (ci)