Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Dvě porážky. Mistr narazil v Ostravě, Ústí prohrálo doma s ČZU

Ústí n. L., Liberec – Ústečtí volejbalisté uhráli doma s ČZU Praha jen set a jejich bídná série trvá.

12.2.2017

Nadazdin z Ústí smečuje do bloku ČZU.Foto: Deník/Karel Pech

Obhájci tutlu si připsali už osmou porážku, účastníci baráže osmnáctou. V 19. kole volejbalové extraligy se klubům ze severu Čech nedařilo. Liberecký mistr prohrál v Ostravě 1:3, Ústí nad Labem stejným výsledkem na domácí palubovce s pražskou ČZU.

„Soupeř byl lepší na servisu a v útoku.“ řekl liberecký trenér Michal Nekola.

„Pro nás těžké utkání, především po nevydařeném utkání na Kladně, ale jsem rád, že jsme se z toho otřepali a o sto procent lepším výkonem, kdy jsme dodrželi vše, co jsme si dopředu připravili, dotáhli utkání do tříbodového vítězství,“ řekl Zdeněk Šmejkal.

Poslední Ústečané mohli proti ČZU pomýšlet na úspěch jen jeden set, ve kterém dominovali. Pak se ale jejich hra znovu zbortila jako domeček z karet.

„Po prvním vyhraném setu jsme nedokázali pokračovat v kvalitní a bezchybné hře. Tak velké množství chyb v naši hře nemůže vést k úspěchu,“ kroutil hlavou Miroslav Přikryl Miroslav, asistent trenéra a šéf ústeckého SKV.

„Chtěli jsme tři body a máme je, ale volejbal plakal…,“ glosoval výkon obou mužstev trenér ČZU Praha Miroslav Malán.

Ostrava - Liberec 3:1 (23, 19, -13, 23). Nejvíce bodů: Šmídl 26, Šulista 17, Janků 9 - Kramár 13, Správka 9, Stolc, Staněk a Galabov po 8.

Ústí nad Labem - ČZU Praha 1:3 (18, -19, -21, -20). Nejvíce bodů: Boehm 21, F. Nesvačil 18, Nadazdin 10 - Patočka 19, Rybníček 16, Šulc 9.

Autor: Vlastimil Novotný, Pavel Mikeš

12.2.2017 VSTUP DO DISKUSE
Velký knižní čtvrtek

Startuje Velký knižní čtvrtek. Na pultech knihkupectví se objeví 16 nových knih

Jaderná elektrárna Temelín. Ilustrační foto.

ANKETA: Měla by se rozšířit jaderná elektrárna v Temelíně?

ANKETA: Měly by být pravomoci prezidenta posíleny?

Liberecký kraj - Dvacet zásadních otázek položil Deník hlavním volebním tvářím devíti stran v Libereckém kraji. Jejich odpovědi vám mohou pomoci při rozhodování, koho budete volit. Sami si také můžete v naši anketě postupně odpovědět na všechny tyto otázky.

V liberecké knihovně propuknou Dny česko-německé kultury

Liberec – Přednáška zakladatele turistické cesty Via sacra, film o netradičních leč účinných metodách výuky, fotografická výstava nebo koncert vážné hudby.

Naši prvňáci ze ZŠ Vrchlického v Liberci

Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z Liberecka.

Tento víkend bude v Liberci patřit mladým šermířům

Liberec – O víkendu se do Liberce sjede na 200 mladých šermířů z devíti zemí. Utkají se na už druhém ročníku turnaje Babylon Cup.