Dukla zahájí sérii doma, protože skončila v tabulce druhá, kdežto její soupeř až třetí. První zápas začne v úterý od 18.00.

Co může hrát klíčovou roli? "Spíš to bude o momentální formě a hlavně o hlavách. Přípravu jsme měli stejnou jako před Zlínem, ještě určitě proběhnou nějaká videa a v úterý uvidíme,“ uvedl Ticháček, jehož tým přešel v 1. kole play off zmiňovanou zlínskou Fatru a klíčovou část sezony se naladil mimo jiné i ziskem Českého poháru.

Fotbalistům na Liberecku komplikuje start jara počasí. Momentka je ze zápasu, ve kterém Chrastava (modrá) v souboji lídrů porazila Hrádek nad Nisou 3:1.
Derby se nehrálo, mění se lídr. Fotbal na umělce je jiný sport, říká šéf Hrádku

Jihostroj České Budějovice se do semifinále dostal přes Aero Odolena Voda. „Dukla je asi trochu favorit série, ale my jsme všichni zdraví a jdeme do plných. Budou to zápasy, kde rozhodne momentální forma, klidné hlavy a možná i kousek toho štěstí," uvedl kapitán budějovické party Petr Michálek.

Upozornil na skvělý liberecký servis. "Ten musíme ustát na příjmu, a taky se budeme muset připravit na Gomeze, který to trefuje pěkně vysoko, a když se mu daří, těžko se brání. Věřím, že budou obě haly plné a naši diváci nás poženou za postupem,“ dodal Michálek.