Dukla v rytmu kvapíku

Liberec – Úlohu favorita splnili včera volejbalisté Dukly Liberec na jedničku. V utkání 28. kola bez problémů „přejeli“ Karbo Benátky nad Jizerou za 70 minut 3:0 a vrátili se po delší době na první místo v tabulce.

19.2.2010 1

DUEL DVOU JEDNIČEK. Liberecký nahrávač Luboš Novák (ve vínovém dresu) si vyskočil na bývalého blokaře Dukly Aleše Dittricha, hájícího v současnosti modré barvy týmu Karbo Benátky.Foto: Deník/ Jan Škvára

Dukla si proti Benátkám udržovala zhruba od poloviny každého setu dostatečný náskok a v koncovkách se nevyskytl ani náznak problému, i když trenér Michal Nekola slabší chvilku našel: „Druhý set jsme měli vyhrát mnohem výrazněji než 25:21. Zbytečně jsme drželi Benátky nad vodou spoustou zkažených podání a hrubými nevynucenými chybami. Třetí set už byl v pořádku a šanci dostali i hráči z lavičky.“

Zítra hrají liberečtí volejbalisté další zápas extraligy v Příbrami a v úterý 23. února přivítají v prvním utkání čtvrtfinále Challenge Cupu v domácí hale francouzský celek Stade Poitiers.

Autor: Jaroslav Sedlák

19.2.2010 VSTUP DO DISKUSE 1

KAROLÍNA MARKOVÁ Narodila se 11. listopadu v liberecké porodnici mamince Janě Markové z Liberce. Vážila 3,20 kg a měřila 51 cm.
11

Hlasujte pro nejhezčí miminko 46. týdne roku 2017

Požár části objektu Šamalovy chaty na Nové louce.
EXKLUZIVNĚ
14

Plameny vyšlehly na Šámalce. Odnesla to technická část

Liberec narazil, v Pardubicích mu utekl začátek

Pardubice - Po třech výhrách úřadující liberečtí vicemistři v 22. kole hokejové extraligy prohráli, nestačil na Pardubice, kde podlehil 1:5. Rozhodlo úvodních 21 minut, kdy se východočeský tým dostal do vedení o tři góly.