Dukla Liberec - Kocouři Vavex Příbram 3:1 (-23, 22, 19, 14)

Příbramští Kocouři „škrábali“ zejména v prvním setu, kdy hráli prakticky bez chyb a Dukla neměla dobrou obranu a také servis nebyl bůhvíjaký. Zřejmě trochu deka na Libereckých ze dvou posledních prohraných duelů. Bojovalo se vyrovnaně do stavu 18:18, pak Příbram utekla na 24:22 a první sada vyhrála.

Druhý set přinesl opět vyrovnanou hru a hosté vedli ještě 21:20, ale Liberečtí dokázali v dramatické koncovce zvrátit na 23:21 a již nedopustili, aby soupeř dorovnal. Příbram nic nevzdávala a v úvodu III. setu vedla nadějně 6:2. Jenže Dukla zabrala a hosté udělali několik nevynucených chyb, takže bylo srovnáno na 9:9.

Stačilo pět míčů a Liberec vedl o tři body (13:10) a od té doby byl zápas jasný. V utkání se dařilo zejména Vodvárkovi, kterého Příbram nedokázala zablokovat. Další set byl již poslední. Liberec hosty přehrál ve všech herních činnostech a konečně to byl volejbal, jaký by měla Dukla předvádět. Liberec vedl postupně o pět, osm a nakonec vyhrál o jedenáct bodů.

Rozhodčí: Hudík - Labašta.
Čas: 105 minut.