Slovan Liberec - Přepeře 2:3 (0:3)

Oba celky se dostaly do řady šancí, Liberečtí zbrklostí minimálně pět zahodili, zato zkušení harcovníci, kteří vbyli v osobních soubojích fyzicky lepší, tři do poločasu proměnili. Na hřišti se potkali bratři Bínové - Marek v dorosteneckém dresu, starší Pavel tvoří hru Přepeř. Branku hostů chránil šéftrenér přípravek Slovanu Liberec Petr Koudelka a podhrotovým hráčem byl další trenér mládeže Slovanu Ondřej Vlach. "Měli jsme do poločasu víc gólovek než soupeř, ale neprosadili jsme se. Místy bylo vidět, že na dospělý fotbal ještě nemáme," přiznal trenér dorostenců Tomáš Nosek. Do druhé půle se hodně prostřídalo, ale výměna Přepeřím spíš uškodila.

Liberec srovnal krok a snížil hned po přestávce po dorážce rohového kopu Šímou. V 65. minutě trefil Žižka míč parádním volejem na 2:3, jenže další šance se již nerodily. "Nekvalitou jsme se do šancí již nedostali a řešení nebylo optimální. Navíc v utkání byly chyby v přechodové fázi," dodal Nosek, pro jehož mladíky byl zápas dobrou školou.

Branky: Šíma, Žižka - Řeháček, Nesvadba, Novotný. Liberec: Dlask - Mečíř, Provazník, Šorsák, Gabko - Černický, Halgaš, Lábek, Bína - Vébr, Drahoš. Střídali: Žižka, Syrovátka, Daněk, Venc, Kratochvíl, Šíma, Hanuš. Přepeře: Koudelka - Krasnický, Vokáček, Nesvadba, Petřík - Novotný, Vrabec, Bína, Vaníček - Vlach - Řeháček. Střídali: Kvapil, Mička, Tokan, Matzel.