Pampuch Liberec - Futsal Club Brandýsek 7:2 (3:1)

Soupeř sice hrál v minimálním počtu, ale rozhodně nebyl odevzdaný, protože hned ve 2. minutě šlel do vedení. Většinu času Liberečtí pobývali na jeho polovině, který poctivě bránil v bloku. Zámek poprvé otevřel v 7. minutě Gazquez. Dlouho tak trval nerozhodný stav. Až v 18. po šťastném odrazu poslal Liberec do vedení Kašpar a krátce před poločasovou sirénou přidal branku i Hybner.

Hned po změně stran se prosadil domácí Mitáč, poté Liberec přidal dva další góly a za skóre 6:1 to vypadalo, že se brankostroj rozjede. Jenže sedmou brankou se naopak zadrhl a hosté snížili. Pampuch své gólové situace neřešil ideálně a na místo navýšení vedení hrozilo, že soupeř z ojedinělých šancí zápas ještě zdramatizuje. Jenže se tak nestalo.

Branky: 7., 25. a 31. Gazquez, 20. a 24. Hybner, 18. Kašpar, 21. Mitáč - 2. a 32 Toman. Pampuch Liberec: Vik, Čeřovský, Beňo, Mitáč, Hybner, Průcha, Čermák, Lochman, Kašpar, Barac, Gazquez, Dvorský.

SK Roudnice - Liberecké Gazely 10:0 (5:0)

Šest úvodních minut se Liberečtí drželi, ale za další čtyři minuty bylo 4:0. Hosté byli špatní a nakonec z toho všeho bylo doslova fiasko.

Branky: 7., 16. a 26. Macháček, 6. a 9. Výborný, 10. a 24. Bláža, 32. a 33. Marič, 34. Pokorný. Liberecké Gazely: Lukeš, Kordík, Abrahám, Gschwentner, Henzl, Moc, Rajchman, Tomášek, Vávra, Roth, Kowalík.