TTNF Liberec - Reas Česká Lípa 15:7 (6:1). Do utkání hosté nastoupili v kombinované sestavě a na jejich hře to bylo znát. Největší problémy jim dělal autor šesti branek Jirsa. Domácí šli do druhého poločasu s náskokem pěti branek, ale hosté se nechtěli vzdát a ve 30. minutě snížili na rozdíl tří branek. Poté však odešli fyzicky a bylo otázkou, kolik branek domácí ještě vstřelí. Utkání bude řešit STK, jelikož za hosty nastoupil Čonka, který neměl zaplacený členský příspěvek. Výsledek však bude ponechán. Branky: V. Jirsa 6, P. Mečíř 3, Matěcha 3, Volek, Hořák, Neumann Kýček 3, Horáček 3, Čonka.

Démoni Česká Lípa B - Legnex Jablonec 13:10 (4:7). V utkání dvou rozdílných poločasů se v prvním střelecky dařilo hostům, kteří vyhráli 7:4, naopak ve druhém se gólově dařilo domácím, kteří nakonec dokázali zvítězit rozdílem tří branek. Rozhodnutí přišlo v polovině druhé půle, kdy domácí poprvé vedli. Branky: Kaňkovský 4, Fulier 3, Vodrážka 2, Paleček, Antoš, Zdich, Třešňák Mätzelt 3, Brodský 2, Hübner 2, Ferenc 2, Jelínek.

F.A. Zole Česká Lípa B - Zlej Se(n) Liberec 4:13 (1:9). V utkání rezervy F.A. Zole a nováčka soutěže bylo jednoznačně lepší hostující družstvo, které domácí jasně přehrávalo a bylo otázkou času, kdy se tato převaha projeví. Hosté vynikali rychlostí a domácím se podařilo útoky zastavovat jen za cenu nedovolených zákroků. Největší starosti domácím dělali Benek a Bína. Branky: Malý 2, Půlpán, Hanoušek Benek 4, Bína 3, Rašín, Pěnička, Soběslav, Žoček, Werner, Děkan.

Slavia TU Liberec - Pampuch Team Liberec 3:11 (1:4). Ve slušně hraném utkání byli hosté od počátku lepším mužstvem. Ve druhém dějství rozhodla zejména fyzická kondice a pohyblivost hostujících hráčů. Nejlepším střelcem utkání se stal hostující Jícha, který zatížil konto Slavie pěti brankami. Branky: Doležel, Jan Beránek, Jiří Beránek Jícha 5, Bendák 2, Drbohlav, Soukeník, Pekař, Linhart.