1. SC WOOW Vítkovice - FBC Liberec Crazy Girls 5:7 (1:0, 4:2, 0:5)

První třetina se odehrála ve vysokém tempu. Příležitosti byly na obou stranách, ale vedení se ujaly v 18. minutě domácí. Škoda, že Crazy nevyužily následnou přesilovku. Ale v úvodu II. třetiny Mlejnková pokračující přesilovku zužitkovala na 1:1. Domácí však byly v tlaku a Macurová je poslala do vedení.

Šance se střídaly, ale využívaly je jen bojovné Vítkovice a ve 33. bylo již 5:1. Vítkovické poté spálily šanci při standardní situaci a z protiútoku dala Matějková na 2:5. Ve III. třetině začaly Crazy hrát disciplinovaně a hned snížila Cinkánová a po pár minutách Leierová. Vítkovické odpadly fyzicky, i když si dokázaly několik šancí vytvořit. Toho využila Koníčková, která vyrovnala.

Díky odhodlání a chuti zvítězit se hostující hráčky dostaly do vedení Mlejnkovou, střelou od mantinelu. Minutu na to završila výhru Dostalíková. Crazy tak vyhrály po velmi těžkém boji. „Začátek zápasu se nám nepovedl, ale od půlky druhé třetiny, kdy se tým začal zvedat a začal plnit věci, které jsme si řekly, tak se hra otočila v náš prospěch,“ uvedla trenérka Lenka Bartovičová.

Branky: Mlejnková 2, Matějková, Cinkánová, Leierová, Koníčková, Dostalíková.

Ostrava - FBC Liberec Crazy Girls 3:7 (2:1, 1:3, 0:3)

Hned v úvodu otevřela skóre hostující Leierová. Jenže pak Liberec hrál v oslabení a domácí vyrovnaly. Poté dostaly Crazy výhodu přesilovky, kterou nevyužily a naopak Ostrava šla do vedení. Na začátku II. třetiny vstřelila branku Müllerová, která krásným výjezdem od mantinelu překonala Kubíčkovou. Ve 24. minutě Kosová dostala Liberecké do vedení. Ale po dlouhém vyčkávání soupeř srovnal na 3:3.

Ostravské hráčky měly spoustu šancí, které nevyužily, a tak Crazy se opět po krásné akci Dostalíkové a Mlejnkové ujaly vedení. Začátek III. třetiny opět zúročila gólem Mlejnková, když doklepla míček za brankovou čáru. Vítkovické následně nevyužily přesilovku. Hra se přelévala ze strany na stranu, avšak po trpělivém vyčkávání v 56. zvýšila liberecký náskok Kosová a půl minuty na to Mlejnková, která završila svůj hattrick.

Branky: Mlejnková 3, Kosová 2, Leierová, Müllerová.