Jejich soupeř a nováček v okresním přeboru céčko Prašivek, zvítězilo nakonec 5:2, ale jejich hráč Škoda na vítězství dlouho nezapomene, protože nedohrál pro zranění obočí, které mu způsobil úmyslně protihráč.

V dalším duelu TTNF konečně opět zabralo a „přejelo“ Al- chajdu 7:1 po poločase 3:0. Hattrickem se blýskl Žoček. Al-chajda neměla svůj den a nedala branku ani z vyložených šancí. Nováček Nord servis ani na počtvrté nebodoval, a co víc, spadl na poslední místo. Jejich soupeř, Rádlo zkušeně kontrolovalo průběh zápasu a uspělo 6:2.

Zatím poslední, kdo nezískal ani bod, bylo Grupo Antolin, které ovšem značně posílené předvedlo nejlepší výkon v sezóně a „penaltou“ v poslední vteřině vyrovnalo utkání na 5:5 s libereckými Gazelami. Remíza tomuto utkání slušela, jelikož bylo napínavé do poslední vteřiny a hra na obou stranách měla vysoké tempo, ale svůj den měli oba gólmani a své mužstva podrželi.

V posledním duelu dne na sebe narazili béčka Greens a Prašivek utkání oboustranně vyrovnané rozhodl Radačovský z Prašivek, který zopakoval týden starý úspěch a zaznamenal opět hattrick, i díky němu Prašivky zvítězily 7:4 po poločase 2:2. Greens mohutně dotahovali, ale soupeř si výsledek pohlídal.

Okresní přebor má příští víkend volno a bude pokračovat až v sobotu 27. listopadu.

Okresní futsalový přebor Liberecka

Greens B – Prašivky B 4:7 (2:2). Branky: Dvořák 2, Hon, Kubišta – Radačovský 3, Jedounek 2, Pešek, Hodboď.
Prašivky C – RKC 5:2 (1:0). Branky: Škoda, Vodička, Hořák, Pasecký, Rozkovec – Kučera, Bernkopf. ČK: Kněbort, Hůlka.
TTNF – Al- chajda 7:1 (3:0). Branky: Žoček 3, Neuman 2, Hertík, Landa – Pavlů Mich.
Nord Servis – Volf Riders Rádlo 2:6 (0:2). Branky: Dvořák, vlastní – Hruška 2, Kalous 2, Čuřík, Škoda.
Grupo Antolin – Avast! Liberecké Gazely 5:5 (2:2). Branky: Kolínský 2, Doskočil Petr, Doskočil Pavel, Smrž – Tomášek 2, Burkoň, Šefr, Rovný.