Klára Malcová byla nejúspěšnější hráčkou Badmintonového klubu Technické univerzity v Liberci na Oblastním přeboru Libereckého a Ústeckého kraje kategorie do 17 let, který se konal o uplynulém víkendu v Mostě. Po boku Ondřeje Palinkáše (TJ Chemička Ústí nad Labem) vyhrála smíšenou čtyřhru, když ve finále porazili dvojici Jan Brunc a Karolína Fišerová (BK Goram Teplice/Super Stars Most) v poměru 2:0 na sety.

Klára Malcová. si vybojovala účast na Mistrovství ČR kategorie do 17 let.Klára Malcová. si vybojovala účast na Mistrovství ČR kategorie do 17 let.Zdroj: archiv klubu„Společně s Karolínou Fišerovou z týmu Super Stars Most přidala titul Oblastního přeborníka i ve čtyřhře dívek, když ve finále porazily ve dvou setech dvojici Adéla Krejčí a Anna Šafrová z Chemičky Ústí nad Labem. Tím si Klára Malcová zajistila postup na Mistrovství ČR kategorie do 17 let ve smíšené čtyřhře i ve čtyřhře dívek,“ prozradil Zdeněk Kračmar, trenér Badmintonového klubu Technické univerzity v Liberci

Klára Malcová si navíc přivezla stříbro za dvouhru dívek, když ve finále prohrála právě s Karolínou Fišerovou 0:2. „Ve dvouhře dívek má Klára přímý postup na Mistrovství ČR kategorie U17 vybojovaný již na předchozích turnajích,“ poznamenal.

Medailovou sklizeň Kláry Malcové doplnil další hráč BK Technické univerzity v Liberci Dennis Kerpl s Danielem Orosem (TJ Chemička Ústí nad Labem) třetím místem ve čtyřhře chlapců, když v semifinále nestačili na dvojici z BK TJ Baník Most Blažej Grznár a Daniel Ickert, se kterými prohráli 1:2.