Před odletem stihli liberečtí boxeři maratón zápasů, který začal v Jablonci memoriálem Markoviče v amatérském boxu, kde za BFC startovali Janda, Malach, Kuba a Nešvera. Janda s přehledem vyhrál na body, kdy rozhodčí ani nemohli rozhodnout jinak. Malach zvítězil po diskvalifikaci pro výroky trenéra soupeře. Nešvera po velice vyrovnaném a velmi bojovném zápase těsně prohrál.

Gala večera Thai boxingu v Ostravě se zúčastnili Liberečtí Matěj Nuska a Adam Kocourek, oba absolvovali profesionální zápasy. „Matěj měl proti sobě o dost zkušenějšího domácího soupeře. Ale od začátku nenechal nic náhodě a přesně trefoval jak údery rukama, tak koleny a hlavně lokty.

Po třech kolech tedy rozhodčím nezbylo nežli Matěje vyhlásit jako vítěze všemi hlasy. Adam Kocourek proti reprezentantovi polské profesionální stáje. Soupeř od prvních vteřin ukazoval svoje kvality a bylo vidět, že je jak velice bojovný, tak i zkušený zápasník s velmi tvrdými údery hlavně rukama. Adam byl od začátku spíše pasivní. Jenže když ho soupeř chtěl boxovat na břicho, Adam mu dal kontrúdery - zvedák a hák. Polák upadl a zůstal ležet asi půl minuty. Takže vítězství pro Adama K.O.,“ přiblížil duel Berka.

Díky borcům jako Kušnirak Kocourek, Nuska, Kerlehová, Penz a Kučerová, si BFC Liberec drží od počátku sezony neporazitelnost v profesionálním ringu, kterých má od září již deset.

Pak ještě Liberečtí stihli v Praze amatérský Thai boxing. Za BFC startovali Matěcha, Stejskal, Tůma, Nypl a Vrána. Matěcha v zápase plném výměn, kdy měl navrch, vyhrál jasně 3:0 na body. Tůma prohrál, i když byl po technické stránce dobrý, ale nevydržel soupeřovo tempo a odpadl fyzicky. Vrána prohrál na body, měl málo úderů a spíš byl v pasivitě. Stejskal, i když měl soupeře o hlavu vyššího, v pohodě zvítězil na body 3:0. Nypl měl v krásném zápase plném výměn navrch a zaslouženě vyhrál 3:0 na body.