Nejlepším zápasníkem ligy K-1 byl vyhlášen Oto Dolivka a BFC Liberec triumfoval v disciplíně LowKick. Nejúspěšnějším a tedy nejlepším trenérem K-1 se opět stal Martin Berka. Jedná se o šesté ocenění, což je jasná vizitka jeho kvalit.

Navíc BFC Liberec vyhrál 2. ligu v boxu mužů. Velký podíl na tom má Emil Šivak coby hlavní trenér boxu v klubu BFC Liberec.

„Celkově se jedná o velký úspěch, kdy naši borci pravidelně sahají po nejvyšších cenách a umístěních v národních i mezinárodních turnajích. Je to ocenění naší společné tvrdé práce, úsilí a odvahy a pořádná dávka motivace jít do dalších bojů,“ řekl trenér Martin Berka.

Berka Fight Centrum, jinak BFC Liberec, vzniklo v roce 2006 a v současné době je největším fight centrem svého druhu v Libereckém kraji. V současné době má ve svých řadách přes 180 členů.

BFC Liberec se pyšní řadou kvalitních odchovanců, kteří dosáhli nemalých úspěchů v bojových sportech na české, evropské, ale i světové úrovni. Jsou jimi například Jiří Vaňata, Adam Kocourek, Martin Prýslubský, Radim Kušnirak nebo Tomáš Penz.

Na konci února čeká na závodníky z BFC Liberec Irish Open 2020 v irském Dublinu. Ještě předtím se ale představí na Slovensku v Bratislavě v rámci Slovak Open 2020.