Dnes, ve středu 14. dubna, pořádají Kondoři v restauraci La Bohéme Café „Den s Kondorem“. Hráči prvoligového A-týmu budou mít role číšníků, trenér se ujme vařečky a připraví předkrm – „pravú slovenskú kapustnicu“. K tomu navíc bude na všechna jídla sleva 10 procent!

Mezi 11.30 a 23.00 čeká nedávno otevřená restaurace nejen na basketbalové fanoušky, ale na všechny příznivce dobrého jídla. La Bohéme Café se nachází v budově dětské polikliniky, naproti Severočeskému muzeu. V reklamní kampani na tento projekt jsou klíčovým heslem tři otázky, na něž jsou sportovní a gurmánští příznivci tázáni:

Kolikrát vás už v restauraci obsluhoval vrcholový sportovec?

Uvařil vám někdy profesionální trenér sportovního týmu polévku?

Ochutnali jste už sekané králičí řízečky s lehkým bramborovým salátem?

„S restaurací spolupracujeme, odebíráme odtud jídlo na cesty a pořádali jsme tam i týmovou večeři. Zrodil se nápad spíše z hecu, ale jsem velmi rád, že se jej povedlo dotáhnout do konce. Věřím, že to bude zábava pro hosty a naši hráči si vyzkouší pro ně novou, zajímavou roli.“, uvedl ke středečnímu programu Kondorů sportovní ředitel Jakub Důra.

„Už padají sázky, kolik bude rozbitých talířů, ale kluci mají šikovné ruce, tak věřím, že žádné velké faux pas nebude,“ usmívá se Důra.
Ve středu 14. dubna od doby oběda až do večera v restauraci v budově dětské polikliniky bude zkrátka vysoká obsluha…