Lokomotiva Liberec – Skřivánek Ústí 72:77
(16:31, 36:48, 52:65)

Dobrý základ položily svěřenkyně trenérů Martina Vaňka a Dalibora Kouby už před domácí fanoušky, postup stvrdily na půdě Lokomotivy. Domácím chyběla nejzkušenější hráčka a kapitánka Lucie Fejfarová.

Hned v úvodu šly Ústečanky do vedení. Domácí nenacházely recept na kvalitní hru, rychlý přechod do útoku a dobrou obranu. Jenže to Liberec nezlomilo. Skřivánku se nepodařilo definitivně utrhnout a zlomit domácí odpor, i když vedl stále o deset bodů. Po poločasové přestávce táhla domácí především Zuzany Prchalová.

V poslední čtvrtině se náskok hostů zmenšil na tři body, takže poslední okamžiky utkání probíhaly ve vypjaté atmosféře. Liberecké basketbalistky nechtěly prodat kůži lacino, ale ústecká zkušenost slavila úspěch.

Body: Prchalová 22, Choutková 12, Tomková 12, Nehasilová 12, Kvítková 7, Vondráčková 6, Nováková 1, Krejbichová, Marešová, Ašenbrenerová - Kozumplíková 21, Medunová 16, Kallmünzerová 12, Pavlíčková 9. Fauly: 20:22, TH: 24/12:15/11. Trojky: 4:4.