„Očekáváme stejně jako v základní části vyrovnaná utkání, i přes zdravotní komplikace bychom se chtěli probojovat do dalšího kola," potvrdil trenér Pavel Richtr.

Basketbalistky Lokomotivy obdrželi také finanční dar ve výši přes 5 tisíc korun. Ten byl z akce vinotéky U Zeleného stromu „Za skleničku kačku basketbalistce", kterou podpořil majitel vinotéky Petr Bušanský. „Děkuji všem našim zákazníkům, kteří podpořili tým basketbalistek z Liberce. Podpora všech mne velmi mile překvapila, očekával jsem kolem 1500 kusů prodaných skleniček, výsledek byl však mnohem větší. Prodalo se přes 1950 kusů skleniček vína a v celkové sbírce jsem basketbalistkám předal 5407 korun," podotkl Bušanský, jenž šel do podpory děvčat především z vlastního přesvědčeni: „Je dobré pomáhat těm, kteří ukazují dětem, že sport je dobrý a zdravý životní styl, i s malým marketingovým očekáváním. Mohu však říci, že díky skvělé propagaci hráček a fanoušků jejich týmu, byla tato akce pro moji vinotéku i velkým přínosem. Přišlo k nám mnoho nových zákazníků ochutnat naše víno a delikatesy, které k vínu podáváme. Z pohledu majitele firmy mohu říci, že investovat do reklamy není jenom o televizi či velkých sportovních klubech, ale i o efektivní reklamě. V tomto případě se na oplátku o to hráčky postaraly. Za to jim patři velké poděkovaní. Moc bych si přál, aby na domácí zápas play-off přišlo mnoho fanoušků a tím jim pomohli porazit prvního soupeře z Prahy v cestě o postup do vyšší ligy."

Richtr byl akcí nadšen: „Děkujeme všem a především majiteli vinotéky za finanční, ale i marketingovou propagaci našeho druholigového celku. Doufáme, že se s případnou podporou ozvou i další podnikatelé, kterým máme v rámci reklamy co nabídnout."