Začalo se smíšenými čtyřhrami. Jediný Klimeš s Lajdovou (Astra Praha) byl zařazen do výkonnostní skupiny A kategorie U13 (hráči do 16. místa na republikovém žebříčku). Stejskal s Brunátovou (Astra Praha) hráli v kategorii U15 - B, Hlavatá s Dupákem (Goram Teplice) a Dlouhá i Novotná se svými zahraničními spoluhráči bojovali v kategorii U17 - B. Ze základních skupin se podařilo postoupit všem zástupcům z Vesce.

„Klimeš se s Lajdovou každým kolem více a více sehrávali, takže finálovou účast proměnili v triumf a připsali si první velký úspěch. Také Stejskal ukázal, že dokáže zahrát solidní mix a jízdu turnajem dotáhl také k celkovému vítězství,“ referoval trenér Holata. Dlouhá a Novotná se po postupu ze skupin vypadly, a tak jediné želízko v kategorii mladšího dorostu držela Hlavatá. Po velkém boji se jí nakonec podařilo postoupit se svým turnajovým partnerem do finále, kde ale ve třech setech nestačili na pár Krška – Srpová (Baník Most).

Ve dvouhrách se v kategorii U15 pokusil Stejskal navázat na vystoupení ze smíšené čtyřhry, ve čtvrtfinále ho nečekaně zastavil Brabec (Sokol Radotín Praha). Hlavatá si po dvou výhrách zajistila první místo ve skupině, zatímco Dlouhá a Novotná shodně dvakrát vyhrály a jednou prohrály, takže postupovaly z místa druhého. Dlouhá ve čtvrtfinále narazila na turnajovou favoritku Doušovou (Baník Most) a i přes zlepšený výkon ve druhé sadě vypadla. „Novotné a Hlavaté se dařilo lépe, když nejprve prvně jmenovaná po precizním výkonu smazala z kurtu Dvořákovou (Teplice) a Hlavatá nedala šanci německé soupeřce. Semifinále již bylo pouze českou záležitostí. Hlavatá se utkala s přemožitelkou Dlouhé a protihráčku ve dvou setech porazila a probojovala se do finále. Novotná ve 3 setech podlehla Dokládalové (Most) a zmařila tak šanci na vesecký souboj o zlato. Zápas o třetí místo vyzněl lépe pro Doušovou, přestože Novotná opět zahrála pěkné utkání a dokázala soupeřce sebrat set. Zápas o zlato si Hlavatá pohlídala,“ potvrdil Holata. Klimeš všechny zápasy ve skupině vyhrál a v turnajovém pavouku se opět výkon zlepšoval. Po hladké výhře nad Hubáčkem (Radotín Praha) porazil po těžkém boji německého protihráče 2:1. V českém finále porazil Dokládala (Most) 2:0 a skončil v kategorii U13 zlatý.

Ve čtyřhrách Stejskal neodčinil své zklamání ze dvouhry, a přestože za svého německého spoluhráče dělal, co mohl, na postup ze skupiny do dalších bojů to nestačilo. Klimeš s Dokládalem se rozjížděli pomaleji, ve skupině poznali jednou hořkost porážky, ale zlepšeným pohybem a soustředěným přístupem dokázali projít až do zápasu o první místo. Zde je čekal právě pár, se kterým prohráli ve skupině, tudíž měli co oplácet. Ztracený závěr druhého setu zřejmě rozhodl o tom, že pro veseckého hráče tentokrát zůstala „jen“ stříbrná medaile.

V kategorii U17 se mezi výhradně českými hráčkami dařilo. Hlavatá s Dlouhou se ve skupině rozehrály a v pěkném semifinále porazily oddílovou spoluhráčku Novotnou hrající s Dvořákovou. O zlato si to tak rozdaly dva neporažené páry a úspěšnější byly hráčky veseckého oddílu, které tak zajistily v dalším nastavení páté prvenství. Poslední medailí do sbírky bylo ještě 3. místo Novotné, která s teplickou spoluhráčkou porazila v souběžně hraném duelu také své protivníky 2:0.

„Turnaj, kterého se zúčastnili zástupci Německa, Polska, Dánska a Česka, můžeme ze sportovního hlediska ohodnotit jako úspěšný, přestože v několika situacích mohli hráči trenérovi ušetřit pár vrásek na čele a plno šedivých vlasů,“ bilancoval Holata.