Přestože je Klimeš v celostátním žebříčku čtvrtý, po úvodních kolech mixu a smíšené čtyřhry to však vypadalo, že turnaj bude zklamáním. V 1. kole smíšené čtyřhry doplatil Klimeš se Světničkovou (Židlochovice) na nesehranost a i přes velkou snahu podlehli svému soupeři ve třech setech.

Ještě větším propadákem byla čtyřhra chlapců, ve které s mosteckým Dokládalem nedokázali využít pozici nasazených jedniček a vypadli. Jedinou nadějí na úspěšný výsledek tak byla dvouhra chlapců, což je Ondřejova silná disciplína. Po vyrovnaných výkonech došel do finále bez ztráty setu a napravil tak zaváhání ve čtyřhrách. Ve finálovém zápase byl úspěšnější Medrek z Českého Těšína, který zvítězil po bitvě 2:1.

Ve smíšené čtyřhře postoupila Jana Slatinská společně s Tiptou (Chemička Ústí) mezi nejlepších šestnáct, když porazili Caithamla - Košťákovou (Esiko Kladno) 10:21, 21:9 a 21:11. V dalším kole je čekali jedni z favoritů, Louda (Bílá Hora Plzeň) a Brunátová (Astra ZM Praha), kterým podlehli, ale nemuseli se za svůj výkon stydět.

Ve dvouhře si Slatinská v 1. kole neporadila s pátou nasazenou hráčkou turnaje Kelnarovou (Kopřivnice) a podlehla 11:21 a 14:21. V zápase o pořadí porazila Krpatovou (Polabiny Pardubice) 21:16, 21:14. Nejvíce se Slatinské dařilo společně se Srncovou (Židlochovice) ve čtyřhře.

Přestože spolu hrály poprvé, dobře si na kurtu rozuměly a postoupily mezi nejlepších osm, když porazily s naprostým přehledem Zelinkovou a Asbergerovou (Prosek Praha) dvakrát 21:10. I začátky obou setů s párem Vatashchuk (Karlovy Vary) - Milová (Český Krumlov) vypadaly, že by Slatinská se Srncovou mohly pomýšlet aspoň na třísetový boj, ale soupeřky vždy postupně získávaly navrch a po výsledcích 12:21 a 11:21 se sen o medaili rozplynul.