Ve finálových bojích LTK Liberec zastupovala družstva A a B, pod vedením trenérů Romana Hájka a Tomáše Trska. Malí tenisté získali hned dvě medaile, soupeři jim byly týmy Panorama Teplice, LTC Litvínov a TK Žatec.

A tým ve složení Jonáš Kučera, Filip Hanzelín, Jana Kareisová a Jan Hanzl prošel jak oblastním kolem, tak finálovými boji v rámci severočeského kraje bez ztráty jediného setu a stali se suverénními vítězi poháru. Nyní se tenisté mohou těšit na finálové boje na mistrovství republiky, které budou v září 2015 na tenisových dvorcích TK Agrofert Prostějov.

Rovněž tým B, ve složení Nikolas Ulmon, Mathias Škrlík, Matěj Weis, Matěj Sedlatý a Matěj Vlasák, uspěl vítězstvím v oblastním kole a po finálových bojích vybojoval bronzovou medaili.

Celkové umístění: 1. LTK Liberec A, 2. LTC Litvínov, 3. LTK Liberec B, 4. Panorama Teplice, 5. TK Žatec.