Znovuotevření sportovišť se dotkne například Haly míčových sportů, fotbalového hřiště s umělým povrchem, tenisového areálu a dalších. Zájemci si mohou tato místa zarezervovat i pro své individuální tréninky.

Už od 7. dubna se mohli sportovci ve Sport Parku Liberec pohybovat ve venkovní části areálu v rámci tréninků jednotlivců nebo malých skupin.
V současné době lze provádět sportovní aktivity i ve vnitřních prostorech areálu za dodržení nastavených pravidel.

„Na všech uzlových bodech v areálu budou umístěné dávkovače desinfekce. Dezinfikovány budou také po každém použití sportovní pomůcky. Zároveň prosíme všechny naše klienty, aby co nejvíce používali v areálu platbu kartou,“ říká Lukáš Přinda, jednatel SFM Liberec.

Sport Park Liberec získal nového ticketingového partnera. Vstupenky na všechny akce konané v areálu Sport Parku Liberec lze v současné době pořídit mimo jiné i prostřednictvím sítě Ticketportal nebo přímo na pokladně Rotundy nacházející se v již zmíněném prostranství.

„Náš nový ticketingový partner společnost Ticketportal je nyní výhradním prodejcem vstupenek na hokejové zápasy v Home Credit Areně. Zákazníci ale prostřednictvím Ticketportálu mohou zakoupit vstupenky na všechny kulturní, společenské či ostatní sportovní akce konající se v celém areálu Sport Parku,“ prozradil Lukáš Přinda, jednatel společnosti SFM Liberec, která areál provozuje.

Ticketportal tak má ve své gesci předprodej vstupenek na všechny sportovní a kulturní akce konané v Home Credit Aréně a celém Sport Parku Liberec.

Od nové sezony zde fanoušci zakoupí vstupenky na zápasy Bílých Tygrů Liberec, koncerty, muzikály, ale také lístky na akce jako bylo Autokino u Arény nebo oblíbené sportovní čáry u Arény, dále pak do Haly míčových sportů a od příští zimní sezony také na veřejné bruslení ve Svijanské aréně. Aktuální nabídka dostupných vstupenek je k dispozici na webových stránkách Ticketportalu.

V předprodeji se momentálně nachází vstupenky na hokejový zápas Souboj o krále severu, v němž se 10. listopadu utkají týmy Technické univerzity v Liberci a Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.

Tato akce měla původně proběhnout v březnu, ale pandemie nového typu koronaviru ji odsunula až na podzim.

Nový ročník hokejové Tipsport extraligy by měl začít v září.

OPATŘENÍ

Zvýšený důraz na dezinfekci a hygienu – v areálu jsou rozmístěny stojany s prostředky pro dezinfekci rukou.
Používání roušek – ochrana úst i nosu je i nadále povinná pro všechny návštěvníky Sport Parku Liberec s výjimkou sportovců během hry či tréninku.
Dodržování dostatečných rozestupů – vzdálenost mezi sportovci a ostatními osobami na sportovišti musí být minimálně 2 metry, stejně tak je nutné dodržovat dvoumetrové rozestupy ve frontách
Omezení dostupnosti služeb – návštěvníkům nebudou k dispozici sprchy a šatny, toalety jsou přístupné pouze jednotlivě.