Tomáš Polyák, fotbal, FC Slovan Liberec: Plním individuální tréninky z fotbalu.

Martin Šábrt, volejbal, VK Dukla Liberec: Většinou posiluji s vlastní vahou. Tzn. kliky, dřepy, výpady. Vše za pomocí různých pomůcek jako jsou například jednoruční činky, posilovací gumy. A více času teď dávám i samotnému protahování a regeneraci.

Dominik Gembický, fotbal, FC Slovan Liberec: Jako nejčastější aktivitu doma mám posilování s vlastní váhou.

Adéla Folprechtová, fotbal, FC Slovan Liberec: Cvičit se dá i doma, takže cvičím, dělám procházky s pejskem a pak se samozřejmě věnuji škole. Dále vařím, peču a hodně si s kamarádkami voláme.

Pavel Bína, futsal, FTZS Liberec: Momentálně připravujeme novou sezonu.

Petra Kuříková, česká reprezentantka v triatlonu: Strávím teď mnohem víc času úklidem a v kuchyni.

Radek Valeš, florbal, FBC Liberec: Za mě jednoznačně sledování twitche (což je platforma, kde lidi streamují hry).

Jan Šír, hokej, Bílí Tygři Liberec: Chodím si zaběhat a trošku doma posiluji.

Lucie Charvátová, česká reprezentantka v biatlonu: Jsem ráda, že tahle nešťastná událost můj sport postihla až téměř na konci sezóny, a proto oproti jiným sportovcům v zásadě neovlivnila přípravu. Je jaro, a to je doba zaslouženého volna a odpočinku. Ačkoliv jsem si svůj jediný volný měsíc v roce představovala jinak, nyní jsem ráda, že mám dostatek času věnovat se diplomové práci. Myslím si, že z toho nakonec bude slušné literární dílo. (úsměv)

Adéla Jiránková, basketbal, TJ Lokomotiva Liberec: Našla jsem si konečně čas na přečtení inspirativních knih. Momentálně čtu od Lucie Kutrové 151 dní Pacifickou hřebenovkou a přijdu si aspoň na pár chvil, že sportuji. Každopádně se snažím věnovat samostudiu díky distanční výuce a rozvoji v rámci jazyku. Učím se péct a vařit nejrůznější recepty a zajímám se o zdravý životní styl. Toto období není snadné, ale vše špatné je pro něco dobré (úsměv).