Andy nehrál v úplném složení (scházeli Sentivan, Holeček, Donát a Runt, který přichází z Mělníka).

Andy Liberec - Slavia TU Liberec 7:4 (3:1)

Hosté začali překvapivě dobře a dostali se do vedení. Domácím tento gól sebral pohodu, a tak Slavia TU měla ještě tři slibné šance, ale ty neproměnila. Po chybě Andy srovnal a z penalty se ujal vedení. Domácí postupně ovládli dobrou kombinací hru a hosty pětkrát zachránila tyč. Šance byly na obou stranách a po změně stran domácí zvýšili na 4:1.

Slavia TU zredukovala tým na šest hráčů a dokázala snížit na 3:4. Po další chybě Andy přidal pátý gól a vedl pak 6:4. Slavia začala devadesát vteřin před koncem hrát power-play, jenže místo snížení ji trestal gólem přes celé hřiště brankář Zíka na 7:4. „Měli jsme na úvod soutěže tři těžké soupeře, takže nemáme ani bod.

Proti Andy jsme sehráli vyrovnané utkání, jenže nedáváme góly. Naše produktivita je prachbídná,“ uvedl trenér Slavie TU Lukáš Dubový. „Vyhráli jsme zaslouženě, ale v dalších utkáních se musíme vyvarovat zbytečných chyb v obraně,“ sdělil hrající prezident Andy Andreas Mrija. Andy Liberec je tak na čele tabulky II. futsalové ligy bez ztráty bodu.

Branky: Němec 2, Zeman 2, Král 2, Zika - Kubeš 2, Hostaš, Páral. Andy: Zíka - Janáček, Bína, Nikolas, Kutílek, Němec, Zeman, Makula, Král, Andreas. Slavia TU: Tomeš - Bláha, Kubeš, Páral, Doležel, Beran - Dufek, Beránek, Bobek, Hostaš.