Hradec Králové - Andy Liberec 2:10 (1:6)

Sice ještě bez svého kanonýra Krále, ale jinak v optimální sestavě předvedl Andy proti jinak silnému mužstvu koncert. Všichni liberečtí hráči chtěli ukázat, že jsou nejlepší, a to od první minuty. Liberec hrál vysoce disciplinovaně, navíc kvalitně kombinoval a Makula dal prvním gólem povel ke kanonádě. Do poločasu tak Andy vedl jednoznačně 6:1.

Ve II. půli však byl vyloučen brankář Zíka, který sice šel po míči mimo vápno, ale za kontakt s protihráčem byl okamžitě vyloučen. Přišel tedy dvouminutový trest a do branky se přesunul Marek Jíra. O tom, že není marný ani v brance svědčí skóre: za třináct minut kapituloval pouze jednou. Svůj podíl ale na tom mají i ostatní hráči, kteří poctivě bránili.

Nakonec se skóre zastavilo na desítce, kterou vstřelil M. Kulhánek. K ní přispěl hattrickem Donát, jehož levačka byla neomylná, podobně jako pravačka Peškara. „Ukázala se opět síla mančaftu, který má patřičné sebevědomí. Výsledky nejsou dílem náhody, tým je opravdu silný a oprávněně jsme na prvním místě,“ chválil prezident klubu Andreas Mrija. „Na takovou skvělou hru, jakou jsme předváděli, bych se mohl koukat do půlnoci. Domácí potvrdili, že takový tým u nich ještě nehrál,“ dodal Mrija.

Branky: Donát 3, Kutílek 2, Peškar 2, Makula, Jíra, M. Kulhánek. Andy Liberec: Zíka - Makula, Kutílek, Betyar, Peškar, Jíra, Žoček, Donát, M. Kulhánek, Mrija.