Slavia TU Liberec - Arsenal Benešov 6:6 (1:4)

Slavii se povedl náramně vstup do zápasu, protože hned první čtveřice skóroval v 1. minutě. Jenže pak ztratili její hráči pohyb a soupeř toho čtyřikrát dokázal využít. První gól padl po trestném kopu a následné chybě, další dva po kombinacích a čtvrtý z nakumulovaných faulů z penalty. Ve II. poločase nastaly změny v rozestavení čtveřic a Liberec postupně dorovnal na 4:4.

Jenže další chyba byla gólová a 3,5 minuty před koncem hosté vedli 6:4. Liberec proto vsadil na power-play a v pěti hráčích srovnal skóre na 6:6. Zbývalo 90 vteřin do konce a liberečtí hráči dokonce sahali po všech bodech. Jenže vytvořené šance neproměnili, když navíc dvacet vteřin před sirénou běžel sám na branku Beran, jenže gólmana nepokořil.

Branky: Houra 3, Jiří Beránek 2, Musil. Slavia TU: Trešl (38. Vykoukal) - Páral, Smatana, Musil, Beran - Jiří Beránek, Jaroslav Beránek, Houra, Tomáš, Bláha.

Andy Liberec - Turnov 4:2 (2:0)

Domácí postrádali střelce Němce, pykajícího za žluté karty, a vyloučeného Krále. Proto byl narychlo povolán po delším čase Rašín. Andy začal hrát odzadu a opatrně, když hru zezadu řídili zkušení Sentivan a Neumann. Liberec tvořil hru a futsalově byl lepší než hosté, kteří hráli spíš fotbalově. Turnov byl pod tlakem, nikam nespěchal, ale snažil se hrát na brejky, z nichž dvakrát ohrozil pozorného Zíku. Liberečtí dokázali dobře kombinovat a následně i zakončovat, jenže v drtivé většině se trefovali do skvělého gólmana. Ten kapituloval do poločasu jen dvakrát.

Po změně stran Andy rychle přidal třetí branku Sentivanem a zdálo se být jasno. Jenže Andy začal hrát hodně na útok a míň bránil. Toho hosté využili a snížili po brejku. Přestože byl Liberec v tlaku, další góly nepřicházely. Naopak hosté proměnili šest minut před koncem další brejk a domácím začalo být horko. Vzali si time out, v němž si připomněli i hrozbu načítaných faulů. Na hřiště tak přišlo to nejlepší, co Andy má. Hrálo se ze strany Liberce zodpovědně a Zeman nakonec svým gólem na 4:2 rozhodl derby definitivně.

Branky: Makula, O. Kutílek, Sentivan, Zeman. Andy Liberec: Zíka - Neumann, Sentivan, O. Kutílek, P. Kutílek, Landyš, Zeman, Rašín, Andreas, Makula.