Mělník - Andy Liberec 4:10 (2:6)

Přesto Liberečtí úvod podcenili a brzy po chybě inkasovali. Naštěstí je gól nabudil a začali hrát to, co si před zápasem řekli. „Chtěli jsme být aktivní, napadat soupeřovu rozehrávku, prostě jim nedat čas na nic,“ potvrdil hrající prezident Andreas Mrija.

Vyrovnávací branku zařídil sólem Král, po něm se prosadil Němec a opět Král. Liberec dostal domácí pod tlak a do poločasu upravil na 6:2. Jenže opět vstup do II. poloviny utkání byl ze strany Liberce špatný a dvakrát inkasoval (4:6). Až poté Andy opět zapnul a Král zkompletoval svůj hattrick. Domácí poté za kumulovaný faul kopali penaltu, jenže proti Zíkovi střelec neuspěl a pak se situace opakovala ještě dvakrát. Zíka tak neinkasoval ani jednou ze tří penalt. Andy měl zápas pod kontrolou a skóre se zastavilo na desítce. To již Liberec dohrával bez vyloučeného Landyše, který na lavičce dostal druhou žlutou kartu. „Zápas jsme zvládli perfektně, dobře jsme napadali soupeře, ani při náskoku jsme nebyli zalezlí. Mrzí mě jen slabší výkon rozhodčích,“ sdělil Andreas.

Branky: Král 3, Němec 2, Landyš 2, Neumann 2, Makula. Andy Liberec: Zíka - Landyš, Kutílek, Neumann, Němec, Makula, Král, Andreas, Bartůněk.