„Opět jsme nehráli v plné palbě, řada kluků nám stále chybí. Bohužel. Proti nám nastoupili čtyři reprezentanti, kterým se dařilo, my jsme naopak nemohli branku trefit,“ uvedl prezident Andy Andreas Mrijaj.

Tango Brno - Andy Liberec 13:2 (8:1)

Do utkání už naskočili reprezentanti, kteří se vrátili z Brazílie, takže vedoucí tým nastoupil v nejsilnějším složení. Tango vlétlo na soupeře, šance přicházely, ale až po několika minutách a prakticky první střela na branku znamenala vedení. Vyrovnání přišlo brzo, při trestném kopu si Bočánek zle postavil zeď a Jíra byl přesný. Hosté nehráli špatně, byli rychlí a chodili do zakončení, k jejich smůle ale nestříleli branky ani z vyložených pozic, netrefili ani prázdnou brankou Krausem. „Za nerozhodného stavu jsme měli čtyři vyložené šance, ale byli jsme v nich jako beznozí,“ připomněl Mrijaj. Do vedení poslal Tango Záruba, který si nejlépe stoupl k zadní tyči po rohu a pohodlně zasunul míč do prázdné branky 2:1. Tango hrálo dobře a po signálech přišly další góly, a poločasové skóre se zastavilo na osmičce.

Ve II. půli Tango drželo Liberec na jeho polovině a mělo spousty šancí. Za stavu 10:1 sebral Jíra míč bekovi a dal svůj druhý gól v zápase. Utkání ztratilo spád a odpor hostí byl slabší a slabší. Tango si vytvářelo přečíslení, ale finální přihrávky nenacházely adresáta. Domácí dál bavili publikum, ale spalování šancí jen narůstalo. Hrálo na jednu branku, což přineslo další množství příležitostí, ale nakonec jich bylo proměněno ze strany Tanga za II. poločas jen pět. „Život jde dál. Hráli jsme proti nejlepšímu týmu, který trénuje spolu pětkrát v týdnu. Nemáme se za co stydět. Příště hrajeme s Vysokým Mýtem a chtěli bychom vyhrát,“ potvrdil šéf Andy, který snad bude moci spoléhat na větší injekci hráčů z velkého fotbalu.

Branky: 7., 9. 16. a 29. Kovács, 3., 6. a 15. Záruba, 13., 16. a 36. Belej, 23.Seidler, 25. Brůna, 31. Svoboda 4. a 25. Jíra. Andy Liberec: Kos Kutílek, O. Kulhánek, Jíra, Žoček, M. Kulhánek, Makula, Betyar, Kraus.