Aktivnější domácí měli více šancí, tu gólovou Hruška sám před brankářem nevyužil. Napodobili ho ještě spoluhráči Novotný a Vrabec P. Hosté po ubráněném rohu se dostali do přečíslení, naštěstí nezakončili. Poté Karel Vrabec poslal střelu do tyče. Hradec, který hrál hodně zataženě, se k dalšímu ohrožení dostal po rohovém kopu.

Domácí konečně dvěma přihrávkami dostali míč do vápna na Kahla a ten prostřelil brankáře - 1:0. Vedení domácích bylo zasloužené. Hosté těžili ze standardních situací, když po jednom z rohů vyrovnali. Do poločasu měli domácí dvě a hosté jednu čistou šanci, když byli sami před brankářem.

II. futsalová liga: Alfa Liberec - Olympic Hradec Králové 3:3 (1:1)

Ve II. půli potrestal chybu hostujícího gólmana Novotný a volejem ho zaskočil, když se vracel do branky - 2:1. Jenže za minutu Hradec po rohu opět vyrovnal. Pak ve svých šancích Karel Vrabec netrefil míč. V další velké příležitosti nedal Novotný. Jak jednoduché je vstřelit branku, ukázal hostující Steiner za přispění gólmana a soupeř prvně vedl. V polovině poločasu propásli hosté ideální možnost na skórování, když si sami před brankářem nedokázali přihrát dva hráči…

Domácí dokázali přišpendlit hosty před vápno, ale ti odolávali. Postupně ve svých šancích neuspěli dvakrát Hozda, po něm i Hruška. Nakonec se domácím podařilo vyrovnat necelé tři minuty před koncem, kdy ideálně Hruškovi připravil pozici Novotný. „Je to pro nás další zbytečná ztráta, byť soupeř byl velmi kvalitní. Nedokázali jsme využít svých možností,“ hodnotil manažer Alfy Jiří Ouředník.

Alfa: P. Novotný - P. Vrabec, K. Vrabec, O. Novotný, Hozda, Vágner, Hruška, Kahl.