Benago tak bylo v plné síle a podporovala je navíc plná hala (350 diváků). „Benago bylo v plné síle, zato my jsme se museli obejít bez hráčů, kteří hráli velký fotbal. Zápas měl vysokou sportovní úroveň, o to více těší naše výhra,“ sdělil Andreas Mrija.

Liberec, již s uzdraveným Josefem Němcem, vědom si síly soupeře, začal opatrně a hrál zodpovědně zezadu. Přesto se nevyvaroval chyby a prohrával. Vzápětí Andy srovnal a krátce nato vstřelil vedoucí branku. Domácí byli nebezpečnější, zahrávali dobré signály a dvanáct minut před koncem vedli 3:2. Pak si Liberečtí vzali time-out a po něm začali soupeře napadat hned při rozehrávce. Výsledek se dostavil a hosté dokázali třemi góly zvrátit stav ve svůj prospěch. „Ve skvělé atmosféře se podařilo splnit si sen, protože jsem porazil Benago i s jeho hvězdami. Za to jsem všem svým hráčům vděčný,“ dodal Andreas.

Branky: 9., 23. a 28. B. Simitži - 10., 36. a 40. Vrabec, 12.Makula, 36. Sentivan.
Andy Liberec: Zíka - Sentivan, O. Kutílek, Král, Andreas, Němec, Vrabec, Makula.

Pro hráče Liberce byla skvělá atmosféra v zaplněné hale mimořádným zážitkem. Dost možná se kvůli malému zájmu diváků tým Andy přestěhuje z haly Dukly. Hrát před plnou halou je totiž úplně něco jiného.