V nejvyšší výkonnostní kategorii street dance dospělých formace A-stylu s názvem „Banán is not dead" získala skvělé 4. místo. Formace Evy Minaříkové a Lukáše Jakubce měla velký úspěch i u diváků, nicméně konkurence ve finále byla jako každý rok obrovská. A-styl se ovšem umístil skvěle i v ostatních kategoriích street dance: formace Hip Hop Don't Stop ve III. lize brala stříbrné medaile ze dvaceti soutěžních formací, z II. ligy dospělých 6. místo, z juniorské extraligy také 6. místo.
Poprvé na velké soutěži A-styl představil své tanečníky modern dance (lyrický tanec s prvky baletu a jazzu), kteří na mistrovství Čech získali stříbrné medaile. Všechny formace A-stylu postoupily navíc na celorepubliková finále.

O týden dříve byly úspěšné i aerobičky A-stylu na závodě v Olomouci, kde získaly pět medailí. Dvě zlaté medaile a jednu bronzovou získal A-styl v kategoriích maxi týmů. 
O stříbro se zasloužily v kategorii 9 – 11 let Julie Škvorová, Karolína Dvořáková a Viktoria Kašparová. Bronzovou medaili přidaly v kategorii 12 – 15 let Klára Dvořáčková, Barbora Pažoutová a Kristýna Havelková. „Jsem na holky moc hrdá. Závody jsou vždy velmi náročné, ale odměnou nám jsou skvělé výsledky děvčat," dodává trenérka Zuzana Šoltysová s tím, že už své svěřenkyně připravuje na další závod, který se koná již tento víkend.