Aerobičky letos přivezly z MČR I. VT 3 tituly Mistra ČR a 2 tituly prvního vicemistra v I.VT pod Českou gymnastickou federací, kde hostovaly pod klubem Corridoor.

Tento víkend 18. a 19. 5. se pustily do bojů ve II.VT ČGF s Mistry s Mistry a do Liberce z Černošic přivezly 4x titul Mistra ČR, 5x titul prvního vicemistra a 1x titul druhého vicemistra, k tomu ještě malá děvčata v kategorii 6-8 let přidala 3x zlatou a 1x bronzovou medaili z finálového kláni. Aerobičky za celou jarní sezónu nasbíraly neuvěřitelných 106 medailí a odcvičily 146 soutěžních sestav.

V sobotu 11. 5. se v Praze konalo Mistrovství ČR v cheerleadingu pro týmové kategorie a performance double a contemporary. Dragons vyrazili do bojů s 12 soutěžními skupinami a přivezli celkem 8 medailových umístění, včetně 3 titulů Mistrů republiky! Dragons za celou tuto sezónu nasbíraly 21 medailí! 8 členek A-STYLU také coby členky českého národního týmu přivezly finálová umístění z MS, které se konalo v Orlandu na Floridě.

V pátek 10. 5. se konalo v Brně MČR street dance II. ligy. Letos se v kategorii street dance potkalo neskutečných 33 choreo z Čech a 11 z Moravy. Z těchto 44 choreografií se vybralo v rámci zemských kol 15 nejlepších, které postoupily na MČR. Streetaři A-stylu se dostali na MČR do finlále a vybojovali druhé místo a titul prvního vicemistra! Streetaři se za celou tuto sezónu zúčastnili 12 soutěží a nasbírali 17 cenných kovů!