BAK Plzeň - TJ Lokomotiva Liberec I 63:60 (14:19, 31:29, 49:39). Ve velice vyrovnaném souboji se soupeři přetahovali o každý bod. Liberecké dokázaly velice dobře ubránit čtyři nejlepší soupeřky, z nichž každá měla průměr více než 18 bodů na zápas. Plzeňský tým však dokázal, že v poslední době hraje ve velice dobré formě, a využil chyb a riskantní hry Liberce. Když se přidalo i tragické zakončování přesilových situací, o výsledku bylo rozhodnuto. Liberec přes bojovný výkon nešťastně prohrál.

Body: Choutková 13, Kejmarová 11, Kejmarová 10, Nehasilová 8, Tomková 8, Prchalová 5, Vondráčková 3, Rejnartová 2.

TJ Sokol Toužim - TJ Lokomotiva Liberec I 81:64 (18:9, 34:29, 51:54). Domácí nastoupili pouze se sedmi hráčkami, a když se v 1. minutě ještě jedna zranila, hrálo vše do noty Lokomotivě. V cestě za vítězstvím jim však stála střelecká nemohoucnost podkošových hráček. I přes tuto nemohoucnost Liberec po třiceti minutách vedl 54:51. Do poslední čtvrtiny však vlétly domácí jako pokropené živou vodou. V obraně Liberec nestíhal bránit a nedokázal si poradit s nejlepší hráčkou soupeře. „Skóre poslední čtvrtiny 30:10 vypovídá o naší nekvalitní obraně. Konečný výsledek byl vzhledem k průběhu utkání ne úplně spravedlivý, ale za výkon v poslední čtvrtině naprosto odpovídající,“ potvrdil trenér Petr Hybler.

Body : Fejfarová 25, Nehasilová 15, Rejnartová 7, Vondráčková 6, Tomková 4, Prchalová 3, Choutková 3, Kejmarová 1.