Dětská věková kategorie: Jednotlivci třídy „B“: 1. místo Beníšková Petra (velké nadšení a obrovská radost z prvního vítězství vlila do očí slzičky štěstí), 6. Karpíšková Nela, 7. Rozkovcová Martina. Ve druhém kole bojovala Pavlatová Kristýna, Chvalkovská Eliška a Fantová Kristýna.

Jednotlivci třídy „B“ – druhého kola se zúčastnila Jansová Eliška a Pokorná Šárka.
Nejmenší Hobby tanečníci měli také velké úspěchy: 6. místo Sýkorová Barbora, 10. Dvorská Markéta, 23. Kusková Tereza, dále Hrubá Tereza, Řezáčová Tereza.

Juniorská věková kategorie, jednotlivci třídy „B“: 13. místo Ogurčáková Aneta, 16. Kotková Natálie.

Duo třídy „B“: 6. místo Holomková Barbora a Pavlatová Kristýna.

Jednotlivci třídy „C“: 7. místo Třmínková Kateřina, 11. Varvařovská Markéta, 17. Kvapilová Tereza, 18. Raulímová Viktorie, dále Hájková Tereza a Hanušová Anna, Holomková Barbora.

Duo třídy „C“: 7. místo Brandejská Kristina a Kvapilová Tereza. Děvčata se rozhodla zkusit si duet a hned na první soutěži zabojovala.

Jednotlivci třídy „D“: 13. místo Popovičová Sandra, 16. Krišáková Lucie. Smůla a velká odvaha po úspěchu v duetku čekala na Brandejskou Kristinu, která v soutěži jednotlivců utrpěla zranění a přes ošetření a jistě velkou bolest dotáhla soutěž až do konce. Vytančila si krásné 18. místo. Junioři Hobby se nám lepší a lepší. Desátá skončila Bondrová Markéta, dále Bondrová Eliška.

Hlavní věková kategorie. Malá skupinka ve složení Holcová Natálie, Josieková Klára, Kopačík Jan, Růtová Natálie, Ryumkina Anastasiya, Svatošová Nikola a Sýkorová Denisa se svým 1. místem (a tedy druhou medailí v sezóně) posouvají do Extraligové třídy.

V kategorii Hobby si vytančila 2. místo Petrová Petra.