„Jsem moc rád, že letos přišla zima tak brzy, díky tomu si do začátku halové sezóny stihnu pořádně zalyžovat. Před dvěma týdny jsem byl v Tatrách, ale sníh napadl až když jsem odjížděl, takže dnešek je mým prvním lyžařským dnem. Koncem listopadu odjíždím na soustředění na Kanárské ostrovy a pak už se budu soustředit na přípravu na Mistrovství světa ve Valencii. Za medaili ze šampionátu mi můj manažer slíbil lyžování v Norsku přímo s Lasse Kjusem,“ popisuje své plány na zimu Jaroslav Bába.

Fotografovi Janu Čermákovi pózoval Bába v krásném počasí pod Ještědem více než hodinu. Olympijský medailista jezdil nejenom po sjezdovkách, ale užil si i jízdy v terénu, kde mohl naplno vyzkoušet kvalitu nového oblečení Kjus. „Jízdu jsem si opravdu vychutnal. Hlavně v horní části Ještědu byl vynikající sníh. Oblečení Kjus je navíc opravdu funkční a pohodlné. Oceňuji taky spoustu vychytávek, které má – například MP 3 přehrávač nebo možnost ovládání telefonu pomocí klávesnice zabudované přímo do levého předloktí bundy,“ komentuje Jaroslav Bába.

Spolupráce značky Kjus a olympijského medailisty začala letos na podzim a Jaroslav Bába se tak stal tváří stejné značky jako například Bode Miller.