Naštěstí Liberecké vrátil do hry Josef Němec, jehož dva góly byly hodně důležité. Nakonec ještě do poločasu vyrovnal skóre Pavel Kutílek. Vstup do druhého poločasu byl výtečný, to se po pár vteřinách trefil Libor Janáček na 4:3. Dál se Andy snažil přidat branky, ale nebyla střelecká muška. Hosté opět dokázali trestat a zvrátili skóre na 5:4. Na nohy Liberce se začala vkrádat nejistota, což hráči zaplatili několika zbytečnými ztrátami. Čas byl neúprosný a Andy se stále nemohl trefit. Dvě minuty před koncem proto Liberec začal hrát power-play na bekobrankáře Janáčka. To se vyplatilo a minutu a půl před koncem Němec svým hattrickem zajistil Andymu alespoň bod. „V závěru jsme byli nervózzní z nepříznivého stavu. Prostě jsme nehráli, co jsme měli. Ale snad je výsledek pro nás ponaučením pro příště, jak hrát nesmíme,“ dodal Mrija.

Branky: Němec 3, P. Kutílek, Janáček. Andy Liberec: Zíka - Mrija, Sentivan, Janáček, Landyš, Makula, Krejčík, Pavel Kutílek, Ondřej Kutílek, Němec.

Příští zápas Andy Liberec sehraje v neděli 25. listopadu v Plzni na Motáčku. „Bude nám chybět Němec, který s Arsenalem dostal čtvrtou, naprosto zbytečnou žlutou kartu, Sentivan a také potrestaný Neumann. Přesto poskládáme sestavu tak, abychom přivezli všechny tři body,“ poznamenal Andreas Mrija.