Pod vedením trenérek Heleny Niklové a Barbory Svatošové si děvčata přivezla nejen osm cenných medailí, ale zároveň svými výkony potvrdila svou vysokou úroveň a získala celkem čtyři nominace na ME 2007, které se bude konat za měsíc v Maďarsku.

V nejmladší kategorii mladších žákyň 9 - 11let si zlatou medaili vybojovala skupina ve složení Šárka Dousková, Natálie Baranová, Barbora Nedvědová, Jana Fléglová, Adéla Králová a Tereza Šoltysová. V kategorii týmů získaly stříbro Jana Fléglová, Tereza Šoltysová a Adéla Králová. Na pěkném 5. místě skončily Natálie Baranová, Šárka Dousková a Anička Motyčková a 8. místo vybojovaly nejmladší závodnice Tereza Korábová, Markéta Fléglová a Pavla Štoková, které vzhledem ke svému věku mají zatím své největší úspěchy určitě před sebou. Obrovským úspěchem byla v kategorii jednotlivkyň v konkurenci 28 děvčat stříbrná medaile pro Terezu Šoltysovou, 4. místo pro Janu Fléglovou a 5. místo pro Adélu Královou. Na 11. místě se umístila Šárka Dousková, 14. Markéta Fléglová a 15. Nikola Perglerová.

V kategorii starších žákyň dosáhla děvčata absolutně největších úspěchů. První zlato vybojovala v kategorii jednotlivkyň v konkurenci 32 závodnic Kristýna Bernátová a získala tak první nominaci na ME 2007. Na výborném 5. místě skončila Tereza Kočová. Druhé zlato vybojovalo trio ve složení Kristýna Bernátová, Tereza Kočová a Lucie Čížková a mají opět nominaci na ME. Na skvělém 3. místě se umístil tým Kateřina Málková, Adéla Procházková a Nikola Wernerová. Třetí zlato a třetí nominaci získala skupina Kristýna Bernátová, Tereza Kočová, Lucie Čížková, Kateřina Málková, Adéla Procházková a Nikola Wernerová. „V kategorii juniorek máme zatím jen jednu závodnici Kateřinu Wernerovou, která předvedla velmi kvalitní sestavu a skončila na pěkném 8. místě,“ sdělila Helena Niklová. „Poslední čtvrtou nominaci vybojovala v seniorské kategorii jednotlivkyň Andrea Cvachová, která získala pro Liberec stříbro. Gratulujeme všem úspěšným závodnicím a děkujeme všem rodičům za jejich podporu,“ dodla Barbora Svatošová.

Nominovaná děvčata se za 14 dní zúčastní reprezentačního soustředění ve Zlíně, aby ještě mohla doladit svou sportovní formu před účastí na ME 2007.