II. liga: Liberec B – El Niňo Praha C 10:3 (Gireth 3, Macela a Borůvka J. 2, Masák 1, 2x čtyřhra).

Hosté přijeli s omlazenou sestavou v čele s reprezentantem v mládežnických kategoriích Svobodou. Ani on ale nezastavil rozjetý Liberec. Už čtyřhry, ve kterých domácí neztratili ani set, napověděly, že úvod sezony zastihl Liberec ve výtečné formě, a že ani s celkem z hlavního města rozhodně nechtějí hrát druhé housle. První bod vydřel až v pátém zápase proti Masákovi mladíček Svoboda. Jenže odpověď Macely s Jakubem Borůvkou byla jednoznačná. Dominující Liberec potom dovolil Pražanům získat ještě další dva body, ale to bylo vše, co v utkání hosté stihli.

Liberec B – Sparta Praha 5:10 (Macela, Masák, Borůvka J., Gireth 1, 1x čtyřhra).
Zřejmě největší dosavadní překážkou měla být Sparta. I přesto ale domácí neházeli flintu do žita a od prvních zápasů bojovali o každý balon. Jenže nedokázali držet se Spartou krok. Opory družstva Macela s Borůvkou vybojovali pouze po jednom bodu s Kocábem, což nemohlo stačit na úspěšné měření se soupeřem. A i přestože Masák porazil Kirchmana a Gireth dokázal přehrát Kocába, nedokázalo béčko otočit stav ve svou přízeň.

III. liga: Liberec C - TTC Kladno 10:4 (Svědík a Mejsnar 3, Protiva 2, Obešlo 0, 2x čtyřhra).

Liberec C – Elizza Praha C 10:6 (Protiva, Mejsnar a Svědík 3, Smejkal 0, 1x čtyřhra).
Céčko Liberce hostilo na svých stolech soupeře z Kladna a Elizzy Praha. Kvůli nepříliš povedenému prvnímu utkání museli bezpodmínečně vylepšit svojí reputaci i bodové konto. V obou zápasech se jim to bez výjimky povedlo, a to i přesto, že ze základní sestavy vypadl zraněný Pokorný. Nahradit se ho nepovedlo sice ani jednomu z dvojice Obešlo, Smejkal, ale trojice Svědík, Mejsnar a Protiva dokázala, že se ve třetí lize určitě neztratí.