Za oddíl badmintonu VSK Slavia TU Liberec si účast na turnaji vybojovali Jan Zajíček, Mirko Šída, Jan Slatinský a Jana Nejedlová.

Ve smíšené čtyřhře liberecký pár Jan Slatinský – Jana Nejedlová a pár Jan Zajíček – Kateřina Tomalová (Sokol Klimkovice) měly těžký los a vypadly v 1. kole v třísetových zápasech. Mirko Šída – Lucie Grimmová (Chemička Ústí n.L.) porazili v 1. kole s přehledem Steinera (Sokol Doubravka) se Švihlíkovou (BaC Kladno) 2:0 (21:16, 21:10), ovšem v druhém kole podlehli nasazenému páru Vojta (Sokol Brno-Jehnice) – Drančáková (Sokol Radotín Meteor Praha) v poměru 0:2 (7:21, 13:21).

Ve dvouhře chlapců libereckému hráči Mirko Šídovi los přidělil v 1. kole domácího Netíka. V prvním setu udělal hodně chyb a i přes zlepšení v koncovce ho prohrál. Druhý set se vyvíjel podobně, jen s tím rozdílem, že Mirko vyhrál v nastavení 22:20. V rozhodujícím třetím setu, který byl vyrovnaný, si Netík v koncovce udělal malý náskok, který už nepustil a Šída prohrál 21:18. V zápase o pořadí vyhrál nad dalším domácím hráčem Nešlehou.

Jan Zajíček byl nasazen jako turnajová jednička, a tudíž i předsazen do 2. kola, kam postoupil právě zmiňovaný Michal Netík. Zajíček vyhrál první set a vypadalo to, že si pohlídá celý zápas, ale v druhém setu nadělal na konci pár chyb a prohrál. Třetí set se už zbytečných chyb vyvaroval, dovedl zápas do vítězného konce a postoupil do čtvrtfinále, kde se utkal s dalším hráčem Slavie TU Liberec Janem Slatinským, který o kolo dříve svedl obrovskou bitvu s Kolářem ze Sokola Plesná a zvítězil ve třetím setu tím nejtěsnějším rozdílem 30:29. Čtvrfinále se vyvíjelo lépe pro Zajíčka. První set byl vyrovnaný, ale Zajíček si udělal v polovině setu malý náskok, který si pohlídal až do konce. Ve druhém setu začal lépe Slatinský, ale po polovině setu Zajíček zvýšil tempo, otočil výsledek a s přehledem si pohlídal koncovku. V semifinále šel Zajíček na Lukáše Zevla (SKB Český Krumlov), s kterým měl slabší první set. Ve druhém setu se sice hra vyrovnala, ale Zajíček přesto prohrál 0:2 (11:21, 19:21).

Ve dvouhře dívek další liberecká hráčka Jana Nejedlová byla nalosována do druhého kola, kde prohrála s nasazenou turnajovou jedničkou Hofmanovou ze Sokola Dobruška 0:2 (19:21, 10:21).

Ve čtyřhře chlapců měla Slavia TU Liberec zastoupení v páru Jan Slatinský – Mirko Šída a v páru Jan Zajíček – Vojta (Sokol Brno – Jehnice) a ve čtyřhře dívek v dalším páru Jana Nejedlová – Grimmová (Chemička Ústí n. L.). Pár Zajíček – Vojta podlehl v semifinále po velkém boji reprezentační dvojici Teller (Meteor OTEC Praha) – Hošek (Motorlet Praha) 1:2 (20:22, 21:18, 18:21) a tím získal třetí místo.
Ve čtyřhře dívek Nejedlová s Grimmovou šly až do finále, ve kterém prohrály 0:2 (17:21, 8:21) s nasazenými jedničkami turnaje Hofmanovou a Křížkovou (obě Dobruška). Pro Nejedlovou s Grimmovou bylo ve čtyřhře dívek celkové 2. místo nečekaným úspěchem.