Nejkratší účast z domácích měl Ondřej Bejbl. Na svém prvním oblastním turnaji bohužel nestačil ani na Hábu (Super Stars Most), ani v zápase o pořadí na Valtera (Goram Teplice).

Martin Šída vybojoval svou obvyklou bitvu s Piklem (Goram Teplice), tentokrát mu však podlehl 0:2. Další tři chlapci z pořádajícího oddílu Slavia TU Liberec došli až na vrchol pavouku. Na třetím místě skončil Marek Zrůna, který nejprve porazil Bílka (Super Stars Most) a poté i obětavým výkonem hlavně ve druhém setu i teplického Löfflera.

V boji o třetí místo pak svedl bitvu s Erlebachem (SK Děčín). Po skončení zápasu pro Zrůnu vítězstvím 21:15 a 22:20 nebyla na obou hráčích nitka suchá.

Druhé místo obsadil Jan Slatinský, který cestou do finále porazil celkem bez problémů postupně ústeckého Dolečka, teplického Pikla a Erlebacha.

Šída suverénem

Mirko Šída prošel do finále stejným způsobem - nejobtížnějším soupeřem mu byl Zrůna v prvním setu semifinále. Finálový zápas začal Jan Slatinský suverénním způsobem, ale své vedení 9:0 však nedokázal dovést do konce. Postupně se mu přestalo dařit na síti a Mirko Šída nakonec zvítězil 22:20 a 21:17.

Karolína Kerdová dostala na úvod obtížnou soupeřku Pokornou (Super Stars Most). Byl na ní znát tréninkový výpadek a tak z toho byla prohra 0:2. Karolína si tak spravila náladu alespoň vítězstvím v zápase o pořadí s Vránkovou (Super Stars Most).

Jana Nejedlová porazila postupně Janu Mladou (Super Stars Most) a Lucii Pilařovou (Chemička Ústí). V semifinálovém zápase s Krtičkovou (Baník Most) začala také velmi dobře a stejně jako Honza Slatinský brzy vedla rozdílem osmi bodů. Jenže pak se asi zalekla možného vítězství a neuvěřitelným množstvím vlastních chyb Adéle podlehla 19:21 a 18:21. Po vítězství nad Veronikou Štumpfovou tak na ní zbylo „jen“ třetí místo.

Ve čtyřhře chlapců svedli Marek Zrůna s Martinem Šídou třísetovou bitvu s teplickými Löfflerem a Piklem. Bohužel ve třetím setu nezopakovali svůj výkon z druhého setu a opět zbytečnými chybami jim nakonec ve třech podlehli.

Naopak pro vítězství si snadno došli Jan Slatinský a Mirko Šída - je trochu škoda, že v oblasti nemají v této kategorii rovnocenné soupeře.

Nejedlová s Grimmovou zlaté

Kerdová narazila ve čtyřhře společně s Krollovou z Goramu Teplice hned na počátku na favoritky čtyřhry - domácí Janu Nejedlovou a Grimmovou (Chemička Ústí n. L.) a podle očekávání se překvapení nekonalo.

V semifinále se Nejedlová s Grimmovou dost trápily s párem Pilařová (Chemička Ústí) – Doušová (Baník Most), aby je nakonec přece jen zdolaly ve třech setech.

Finálový zápas s Krtičkovou a Štumpfovou (Baník Most) byl už jednodušší a Nejedlová s Grimmovou si připsaly vítězství celkové vítězství ve čtyřhře dívek.

V soutěži smíšené čtyřhry se do finále dostaly opět favorizované dvojice Jan Slatinský – Jana Nejedlová a Mirko Šída – Lucie Grimmová, když Slatinský s Nejedlovou vyřadili v prvním kole další liberecký pár Martina Šídu s Kerdovou.

Ve finále se potvrdilo, že pár Slatinský s Nejedlovou neměl svůj den a po třísetové bitvě odešel poprvé poražen párem Mirko Šída a Grimmová (Chemička Ústí n. L.).

Na republikový turnaj staršího dorostu se vypraví ze Slavie TU Liberec Mirko Šída, Jan Slatinský, Jana Nejedlová a Jan Zajíček, který měl postup zajištěn svým prvním místem na současném republikovém žebříčku dvouher.