DHK Lokomotiva Liberec - DHK Most 23:18 (10:7). Favorizované družstvo hostí přijelo pouze se sedmi hráčkami, a tak muselo odehrát celé utkání bez střídání. Pro domácí hráčky, které proti favoritovi neměly co ztratit, to byla navíc velmi dobrá konfrontace s prvoligovým soupeřem. Výtečná hra agresivní obrany vzala Mostu doslova vítr z plachet. Až na malé výjimky nenašel po celé utkání účinnou protizbraň a jeho jinak velmi střelecky disponovaný útok působil tentokráte poněkud rozpačitě a bezradně. Z dobré obrany vycházely domácí hráčky k rychlým protiútokům a hosty po celé utkání nepustily ani jednou do vedení. I když jsou pochopitelně ve hře domácího nováčka II. ligy ještě rezervy, působil jeho výkon opět sympaticky, včetně velmi dobrého konečného výsledku.

Branky domácích: Havlíčková 8, Zemanová, Kračmanová a Jágrová po 3, A. Rejnartová a Vejrová po 2, Houserová a Líkařová po 1.

1. liga starších dorostenek: Sokol Poruba - DHK Lokomotiva Liberec 26: 6 (11:4 ). Hostující hráčky vyrobily velký počet chyb v útočné fázi a nedokázaly proměnit vyložené brankové příležitosti. Domácí družstvo toho dokonale dokázalo využít a tvrdě chyby trestalo. „Proti takovému soupeři, který má v družstvu pět reprezentantek, se nedá ani pomýšlet na lepší výsledek,“ podotkl trenér Houser.

Branky Loko: Líkařová 5, Járová 5, Davidová 2, Kuhnová 1, Rezlerová 1, Houserová