Počasí se naštěstí po propršené noci umoudřilo a celý závod proběhl za sucha, což také ovlivnilo příznivě návštěvnost, která se pohybovala kolem dvou tisíc.

Obsazenost závodu byla poměrně dobrá, nejpočetnější kategorie byla opět mistrovská Super Street Bike (SSB), v níž Přibyl startuje.

Už sama kvalifikace naznačila, že úroveň jezdců a jejich strojů se závod od závodu zvedá – kvalifikační čas pro SSB byl pod 9,6 s (na začátku sezóny stačilo 10,1).

„Přestože mi v druhé kvalifikační jízdě opět prostřelily karburátory a další jízdy jsem nastupoval bez jedné škrtící klapky a s vysokými otáčkami, podařilo se mi ve třetí kvalifikaci zajet osobní rekord 9,31 s a zajet tak třetí nejlepší čas, hned po obou borcích z Itálie (dva IT jezdci jedou s českými licencemi náš šampionát),“ podotkl Přibyl.

„První rozjížďku se mi podařilo vyhrát, ve čtvrtfinálové rozjížďce bohužel opět zazlobila technika, a tak je výsledné 3. místo (za Pavlem Snítilým a vítězným Italem Passarelou) v této kategorii poměrně slušným zakončením sezóny,“ doplnil liberecký jezdec.

V celkovém pořadí šampionátu Přibyl skončil na druhém místě za favorizovaným Janem Koubou, nicméně před několika mnohem výkonnějšími stroji. V další kategorii National Dragster se povedlo Přibylovi zabodovat a získat tak třetí místo.

Pohárovou bilanci týmu vylepšila Any Svobodová druhým místem v Junior Dragsterech a Pavel Kubera třetím místem ve Street 10,5.

Velkým překvapením bylo vítězství Maxe Mrázka v nejsilnější mistrovské kategorii Competition dragster, poslední mistrovskou třídu Moditwin vyhrál František Smrčka.

„Chtěl bych poděkovat všem partnerům, přátelům a členům týmu za podporu ve velmi náročné, ale skvělé sezóně 2007,“ uzavřel Luděk Přibyl.