Soutěž byla určena pro všechny členy sportovního oddílu a zúčastnilo se jí 50 závodníků.

Děti byly rozděleny podle výkonnosti do šesti závodních kategorií a závodily v jednominutových sestavách, které si samy připravily a nacvičily.

Mezi jednotlivými kategoriemi proběhla vystoupení současných reprezentantů Sport Aerobic Liberec o.s., aby byla celá soutěž pro diváky ještě atraktivnější.

Vítězkami kategorií byly: Zuzana Fejglová, Jana Fléglová, Jana Řepová, Aneta Finkousová, Kateřina Novotná a Adéla Procházková.

Na stříbrných pozicích skončily Nikola Rypová, Markéta Fléglová, Anna Šimůnková, Tereza Martinovská, Martina Myslivcová a Žofie Vlachová.

Bronzovou příčku obsadily Markéta Horáčková, Tereza Šoltysová, Barbora Hrstková, Iva Kohoutová, Andrea Kolářová a Marta Mrklasová.

„Všem medailovým závodníkům gratulujeme a ostatním děkujeme za krásné sportovní zážitky. Svým výkonem udělaly radost nejen rodičům, ale také svým trenérkám, kterým krásnými choreografiemi dokázaly, že jsou nejen výborně připravené, ale také že mají velmi bohatou fantazii. Děkujeme také Statutárnímu městu Liberec za podporu tohoto závodu a sponzorům a rodičům za krásné ceny,“ uvedla trenérka oddílu Barbora Svatošová.