Na listině přihlášených se objevilo 16 jmen. Celá skupina přihlášených byla rozdělena losováním do tří skupin, které hrály utkání mezi sebou každá s každou rychlejším a nebezpečným způsobem, tj. do 11 bodů beze ztrát na dva vítězné sety. Oproti minulému předposlednímu kolu, kdy se hrálo do 9 bodů se ztrátami na 3 vítězné sety, byl tento styl hry téměř odpočinkovým pro všechny zúčastněné. Tento model počítání, pod kterým oficiálně hrají jen v kategoriích mužů, dopadají ale výsledky různě,a ne zcela vždy podle předpokladů ze známého stylu se ztrátami do 9.

Proto i tento styl trochu zamíchal kartami, nicméně celkový výsledek byl celkem podle očekávání. I liberecká hráčka Michaela Loudová se ve skupině „2“ probojovala pouze po dvou vítězných setech se čtyřmi hráčkami do skupiny vítězné, kde se hrálo už maximálně o 4. místo.

Michaela si snadno poradila s tímto stylem hry i se soupeřkami, a opět na ni čekalo poslední finále, a opět se Zdenou Reichertovou. Zdena byla ze hry liberecké hráčky úplně nešťastná.

Liberecké nohy dobíhaly neuvěřitelné míče a hlava a ruce společně zahrály neuvěřitelné balóny. Zdena zahrála nádherný míč, který se zdál být již konečným míčem, ale odkudsi se znenadání vzala Michaela a míč odehrála, a Zdena jen nechápavě kroutila hlavou.

Nakonec Michaela své prvenství dokázala uhájit i při tomto posledním squashovém turnaji Squashmánie.

Pro sezonu 2006/07 se drží liberecká hráčka a trenérka squashe na 1. místě v oficiálním žebříčku Squashmánie a drží 3. místo na celorepublikovém žebříčku ve squashi v kategorii masters pro rok 2006/07, stejně tak i v ricochetu, kde je po ukončené sezóně 2006/07 na 3. místě v republice, v kategorii masters.