Liberecké družstvo bylo nasazeno jako turnajová dvojka a do skupiny A bylo nalosováno s družstvy TJ Bílá Hora–Plzeň, SKB Český Krumlov a TJ Orlová–Lutyně.

Vprvním utkání VSK Slavia TU Liberec nastoupila proti Bílé Hoře–Plzni. Liberečtí potvrdili roli favorita a vtomto utkání a vyhráli vcelkovém skóre 6:1.

Poté začalo utkání sOrlovou–Lutyní, které bylo velmi vyrovnané a bojovalo se do poslední chvíle. Libereckým hráčům scházel jediný míč a proměněný mečbol ve dvouhře dívek. Vtomto okamžiku se štěstí přiklonilo na stranu soupeře, který zápas vyhrál a vkonečném součtu získal potřebný čtvrtý bod, čímž Liberec prohrál 3:4.

Poslední utkání hrál Liberec sČeským Krumlovem. Slavia TU potřebovala zvítězit co nejlepším výsledkem, protože to mohlo rozhodnout o konečném pořadí ve skupině. Liberec potvrdil roli favorita a dokázal jasně vyhrát 7:0.

Slavia TU Liberec skončila ve skupině na 2. místě za Orlovou–Lutyní a probojovala se do utkání s Dobruškou o bronz. Od začátku to byl boj o každý míček. Nakonec Liberec uspěl a zvítězil 4:3. Tím získal bronzovou medaili.

Mistrovský titul v žácích nakonec získalo družstvo Astry ZM Praha, které dokázalo ve finále porazit přemožitele libereckého družstva Orlovou –Lutyni.