Soutěžilo se v několika kategoriích rozlišených podle stupně obtížnosti. V sobotu nejmladší závodníky čekala trať obtížnosti ZM (základní malá) s překážkami do 90 centimetrů. V této kategorii zvítězila Nikola Havránková na koni Gulio.Dále byla soutěž ZM mladí koně, kde se nejlépe dařilo dvojici Lucie Plecháčová a koni Sahara. V další kategorii vyšší obtížnosti Z (základní), kde jsou překážky v parkuru vysoké maximálně 100 centimetrů, si nejlépe vedla Dominika Slámová s koněm Čipera. Na trati parkuru ZL (základní lehká) s překážkami do 110 cm zvítězila Alexandra Pejosová s koněm Kastelon. Sobotní den ukončila soutěž obtížnosti L (lehká, překážky do 120 cm výšky), který se jel jako memoriál MUDr. Hassy. Nejlépe si na parkuru vedl zkušený jezdec Jan Chýle s koněm Dubira.

Neděle ve Hnanicích patřila dalším třem kláním. V parkuru Z zvítězil Petr Vančura a kůň Canty, v obtížnosti parkuru ZL Markéta Hanušová a Marylin a v parkuru L opět bodovali Jan Chýle s Dubirou.

Sezona skokových závodů bude pokračovat i o tomto víkendu. Jarní skokové závody pořádá v sobotu 12. května od 10.00 hodin Jezdecký klub Liberec v Růžodole.