Lucie Blehová měla ve váze do 80 kg v 1. kole volný los a ve druhém prohrála s Bulharkou Oriashkovou. V duelu se Srbkou Markových byla vítězná a vybojovala tak bronz.
Jana Tobolová (48 kg) v 1. kole porazila Litevku Kepalaite, ve 2. prohrála s domácí Leshchankovou a o 3. místo s Ukrajinkou Karapetyan a osadila 5. místo.
Simona Vokurková (64 kg) v 1. kole porazila Litevku Susnauskaite, ve druhém prohrála s Rumunkou Cherar. Celkově Simona skončila osmá. „Lucie prohrála s trojnásobnou mistryní světa, ale povedly se jí dva chvaty a téměř do konce zápasu byla Bulharce rovnocenou soupeřkou. Jana má v Bulharsku smůlu. Loni lékař po dvou tvrdých inkasovaných úderech ukončil její zápas, letos jí Bulharka v boji o úchop zlomila zápěstí, když zápas po obstřiku a stáhnutí dokončila. Přes bolesti nastoupila k zápasu o bronz, kde po dvou útocích Ukrajinky na zlomeninu se musela vzdát. Simona neměla svůj den. S Rumunkou udělala chybu a soupeřka toho okamžitě využila,“ hodnotil svá děvčata trenér Ladislav Kohout.
Lukáš Kmec (74 kg) porazil Moldavana Lomcova a pak i Španěla Hidalga. V zápase o postup do finále prohrál s Arménem Danielyanem. V boji o bronz podlehl Bulharovi Georgievovi a skončil pátý.
Tomáš Müller (68 kg) porazil Holanďana Nidberse a pak prohrál s Moldavanem Oslobaunem. Skončil osmý.
Ondřej Kmec (82 kg) prohrál s Rusem Rakhmatulinem. Rus se následně dostal do finále a Ondřeje „vytáhl“ do opravných bojů. Tam ale prohrál s Moldavanem Rusu a byl sedmý.
Jan Ulč (90 kg) zvítězil nad Francouzem Truffym, ve 2. kole podlehl Rustamovi z Ázerbájdžánu a byl osmý.
„Lukáš je věkem ještě junior, ale pral se výborně. Skutečnost, že v mužích bojoval o bronz, dává dobrý předpoklad pro nastávající Mistrovství Evropy juniorů. Tomáš předvedl vynikající výkony a vítězný zápas s Holanďanem patřil k nejhezčím. Ondřej jako jediný s největší hvězdou mistrovství Rakhmatulinem vydržel celý zápas. Stálo ho to však spousty sil, které pak chyběly. Jan byl prvně na takovém turnaji, ale je to zkušený zápasník a osmé místo v devadesátce je úspěch,“ komentoval muže spokojený trenér Kohout.