Jako první nastoupili k zápasu smíšené čtyřhry Mirko Šída s Grimmovou (Chemička Ústí nad Labem). V zápase proti Musilovi a Solaříkové zvítězili 2:0. Ve 2. kole Šída s Grimmovou nastoupili proti Tellerovi a Hobzikové (Sokol Radotín Meteor OTEC Praha). Po dvou vyrovnaných setech pozdějším finalistům podlehli 0:2.

V následujícím zápase 1. kola se utkal pár Lucie Ježková a Löffler (Goram Teplice) proti Klimešovi a Duškové (SKB Český Krumlov). Po dvou vyrovnaných setech vyhrála dvojice Klimeš a Dušková.

Ve dvouhře chlapců Mirko Šída nejprve porazil po velmi dobrém výkonu 2:0 Netíka (Astra ZM Praha), kdy oba sety jednoznačně kontroloval. V dalším kole po stejně vydařeném zápasu porazil i Kurze (Astra ZM Praha) 2:0. O postup do semifinále se poté utkal s Ludíkem (Sokol Brno-Jehnice). Ludík byl v koncovkách setů šťastnější a vyhrál 2:0. Šída skončil celkově ve dvouhře chlapců na 5. – 8. místě.

Ve čtyřhře chlapců byli Mirko Šída se svým spoluhráčem Měřičkou (Astra ZM Praha) nasazeni do 2. kola, ve kterém se utkali s Tomalou (Klimkovice) a Šelongem (Orlová-Lutyně). Šída s Měřičkou vyhráli bez větších problémů 2:0. Toto vítězství znamenalo postup do semifinále, a tím i jistou medaili. Jaká bude, o tom se rozhodovalo v semifinále, kde však prohráli s Zevlem a Dominem (Český Krumlov) v poměru 0:2. První set se Šídovi s Měřičkou vůbec nepovedl, ve druhém se zlepšili, ale bohužel neproměnili setbol a set prohráli v nastavení.