V první disciplíně smíšené čtyřhry Šída společně s Krtičkovou (Baník Most) nastoupili proti páru Vacek (Sokol Doubravka) – Nesvedová (Nejdek). Šída s Krtičkovou prohráli 0:2 (16:21, 19:21).

V dalším zápase Nejedlová - Slatinský porazili pár Netík (Astra ZM Praha) – Havlová (Doubravka) 2:0 (21:15, 21:15). Ve 2. kole liberečtí hráči narazili na pár Jelínek (RSC Brno) – Jurčíková (Orlová-Lutyně). První set vyhráli hladce 21:11. Druhý hladce prohráli 11:21. Třetí set byl do stavu 18:18 vyrovnaný, ale koncovka setu patřila páru Jelínek - Jurčíková.

Ve dvouhře chlapců měl Šída v 1. kole za soupeře Vacka (Doubravka) a poradil si s ním ve dvou setech 21:10, 21:19. Ve 2. kole narazil na Jelínka (RSC Brno). Mirko po nevydařeném úvodu zápasu s ním hladce prohrál ve dvou setech (14:21, 16:21).

Největšího úspěchu dosáhl liberecký Zajíček, který se probojoval ve dvouhře chlapců až mezi osm nejlepších hráčů.

V 1. kole porazil po třísetovém boji Vojtu z Brna - Jehnic, když první a druhý set rozhodovala napínavá koncovka 21:19, 18:21, 21:15. Ve 2. kole mu los přisoudil Missbacha (BC 66 Ivančice), se kterým vyhrál s přehledem 2:0 (21:19, 21:18). V osmičce se utkal s domácím Drančákem. Zde se očekával tuhý boj o medaili, ale bohužel Zajíček neměl dostatek sil a z tohoto zápasu se stala jednoznačná záležitost Drančáka.

Ve čtyřhře chlapců oba páry s libereckým zastoupením prohrály hned v 1. kole.

Zajíček s Horáčkem (Dobruška) nestačili na reprezentační pár Kopřiva - Skála (Dobruška).

Šída – Slatinský prohráli lehce s dalším reprezentačním párem Drančák (Meteor Praha) – Vitvera (Chemička Ústí nad Labem).