Dopravní policisté vyjeli na místo události krátce před pátou hodinou ranní. Žena jela po silnici první třídy ve směru od Stráže nad Nisou směrem na Mníšek.

"Vzhledem k tomu, že nepřizpůsobila rychlost povaze a stavu silnice a svým schopnostem, překvapil ji kruhový objezd, na kterém nezvládla řízení. Následoval střet přední částí vozidla s obrubníky kruhového objezdu, což způsobilo vymrštění vozidla na jeho samotný vršek," popsala kuriózní nehodu mluvčí liberecké policie Vladimíra Šrýtrová.

close Řidička osobního automobilu Škoda Superb jela přes kruhový objezd rovně. S nabouraným autem se zastavila až na jeho vrcholu. zoom_in Dechová zkouška byla u řidičky negativní. Policisté ji za způsobení dopravní nehody udělili blokovou pokutu. Na mnohem větší částku ženu ale vyjde oprava samotného auta. Předběžně vyčíslená škoda je podle policie jednaosmdesát tisíc korun.

Nejde o ojedinělý případ

Tato nehoda ale není první takovou, která se na stejném kruhovém objezdu stala. Podle informací Deníku jde totiž již o třetí automobil, který podobným způsobem havaroval.

Poslední takový případ se odehrál 8. dubna letošního roku. Informace o nehodě a fotogalerie z ní zde: FOTOGALERIE

Na kruhový objezd vyjeli policisté poprvé 26. února, kdy tu havarovala Škoda Fabia. Ta celý kruhový objezd přejela přes jeho vrchol a zastavila se až na silnici za ním. U nehody zasahovali hasiči i záchranáři. Informace a fotogalerie zde: FOTOGALERIE