Nehoda se stala 23. května dvacet minut po šestnácté hodině. Řidič vozidla ambulance jel po ulici Londýnská ve směru od ulice Sokolská do ulice Letná. Jeho Volkswagen Transporter měl při tom zapnuté zvláštní výstražné světlo modré barvy doplněné o zvukové výstražné znamení. S tím následně projel čtyřramennou křižovatku na červenou.

„Při tomto došlo ke střetu přední části vozidla volkswagen s levým bokem vozu Škoda Fabia, které řídila žena po ulici Zahradní směrem k ulici Ostašovská a do křižovatky vjela na světelný signál se zeleným světlem. Při dopravní nehodě byla zraněna řidička a spolujezdkyně z vozidla Škoda Fabia,“ informovala policejní mluvčí Dagmar Sochorová.

Policisté z Dopravního inspektorátu v Liberci, kteří uvedenou dopravní nehodu šetří, žádají veřejnost o spolupráci. „Pokud má někdo jakékoliv informace k samotnému průběhu uvedené dopravní nehody, aby je sdělil policistům na bezplatné lince 158 nebo přímo policistům na Dopravní inspektorát v Liberci na číslo 974 466 273,“ dodala Sochorová.

Policie hledá svědky nehody, která se stala 23. května odpoledne v prostoru křižovatky ulic Londýnská, Ostašovská a Zahradní v Liberci.Policie hledá svědky nehody, která se stala 23. května odpoledne v prostoru křižovatky ulic Londýnská, Ostašovská a Zahradní v Liberci.Zdroj: PČR