Je to pěkné, takové ministerské návraty. Popravdě řečeno, Jiří Čunek si tuto veřejnou satisfakci zaslouží. To je ten člověk z lidu, který chrání zájem prostých občanů.

Tedy přátelé, nechte si ty nadávky. Já jsem se skutečně nepomátl, když říkám, že je to člověk z lidu. Copak si snad myslíte, že by mu sociální správa vyplácela příspěvky neoprávněně?! Ne. Bylo to zcela správné.

Skutečně mě rozčilují ti trapní rejpalové, kteří dokolečka poukazují na to, kolik měl Jiří Čunek na svých účtech právě v době, když bral sociální dávky. To vám to nepřijde trapné vy malověrní!

Ale dobrá. Chcete důkaz, máte jej mít. Asi už jste zapomněli, že měl ministr Čunek doma pod postelí uskladněné bankovky v součtu či rozmezí řádu statisíců či snad i milion. (Laskavý čtenář promine, bohužel si nemohu vybavit, které Čunkovo prohlášení platí.) Ha a teď mluvte! Jen si uvědomte, kolik dnes stojí elektrické počítačky peněz. Nemluvím o malém vysavači určeném speciálně na prach usazený na bankovkách.

Už chápete, že sociální dávka je v takovém případě absolutní nutností? Stydíte se, co vy nactiutrhači nepřejícní. Ale to zdaleka není vše. Přátelé, jestli si někdo myslí, že speciální pračka na peníze je levná záležitost, tak to žije v hlubokém omylu. Navíc ty starosti s tím. Na zahradě to pověsit nemůžete, doma vám to kradou děti, prostě jen samé starosti a trápení.

Důrazně také protestuji, proti všem, co říkají, že Jiří Čunek nemá ve vládě Mirka Gulochlapa Topolánka co dělat. Vždyť to je do očí bijící, že bez Čunka to nejde. Copak nikdo z vás závistivců nechápe, že i tato vláda musí mít svou tvář?

Podívejte se na to takhle. Většina národa již ztratila o této vládě jakékoliv mínění. Mnoho voličů si říká, že to snad do dalších voleb přežijeme. Jenže mezi námi občany žijí také asociální individua, která stále setrvávají v přesvědčení, že co vláda činí, činí s rozmyslem a dobrým cílem. Tak co s nimi? No? Chytráci, teď poraďte!

Postřílet tyto snílky nelze. Proslýchá se, že snad platí nějaká ústava nebo tak něco. No a právě proto nyní přichází do světla reflektorů známý pravdomluvný politik Jiří Čunek. Ten poskytuje stoprocentní jistotu, že důvěru ve vládu již neztratí pouze ten, kdo nikdy žádnou neměl.

Jen pevně věřím, že vláda nezmění svůj zaběhnutý styl. To aby voliči nezapomněli…

ODKAZY: